לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - תואר שני ביישוב סכסוכים

יש כיום הכרה בינלאומית בצורך הגובר במחקר מתקדם בתחום ניהול ויישוב סכסוכים, יחד עם הכשרת בעלי מקצוע אשר יוכלו להשתלב במערכות המשפט, החינוך, בסקטור הציבורי והפרטי, ותפקידם יתמקד בניהול ויישוב סכסוכים במערכות אלו.
התכנית ללימודי יישוב סכסוכים מכשירה אנשי מקצוע וחוקרים ברמה גבוהה בתחום סכסוכים ומציאת דרכים לפתרונם, ומציגה בפני הסטודנטים את תחום חקר הסכסוכים והדרכים לניהולם ולצמצומם, מתוך מודעות לעובדה שסכסוכים עלולים להתפתח לשלבים הרסניים. התכנית בנויה על גישה רב-תחומית ועל למידה רחבת היקף, העוסקת בהיבטים שונים של הסכסוך, ובכלל זה תעסוק בהיבטים חברתיים, פסיכולוגיים, ניהוליים, כלכליים, חינוכיים, פוליטיים, היסטוריים, ואקולוגיים, תוך מתן דגש על הניתוח הביקורתי של מבנים חברתיים ותהליכי שינוי אשר בתוכם ובמהלכם מתפתחים סכסוכים. התכנית משלבת את הצורך בפיתוח תיאורטי ובמחקר מעמיק, יחד עם הקניית מיומנויות לצורך השתתפות פעילה בפרויקטים למניעת אלימות בקהילה ובתהליכי גישור, פישור ומשא ומתן. דגש מיוחד ניתן ללימודי מניעת אלימות וחינוך לשלום.
יתקבלו מועמדים בעלי תואר בוגר בציון 85 ומעלה בחוגים: פסיכולוגיה, כלכלה, עבודה סוציאלית, חינוך, היסטוריה, גיאוגרפיה, פוליטיקה וממשל, לימודי מזרח תיכון, משפטים ואחרים.
עמוד ראשי - הפקולטה למדעי החברה והרוח
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - עמוד ראשי

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS