לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
ביה'ס להנדסאים ולטכנולוגיה - ספיר

בית הספר להנדסאים ולטכנולוגיה ספיר - הנדסת מכונות

הנדסת מכונות - מגמת משנה מכטרוניקה

הנדסת מכונות במגמת מכטרוניקה משלבת את כל התחומים המתקדמים המאפיינים מערכי הייצור יחד, ומהווה את התשתית הטכנולוגית במערכות עתירות ידע.
על התוכנית: מגמת לימודי הנדסאי המכונות היא המגמה הוותיקה והבסיסית ביותר מבין תחומי ההנדסה. כל מוצר תעשייתי מגלם בתוכו שילוב של טכנולוגיה, מיכון, ציוד, זיווד, אריזה, מחשוב, בקרה, אלקטרוניקה, תכנון הנדסי מתקדם, תחזקה וכדומה. אפליקציות אלה מופעלות על ידי מערכות אוטומטיות מבוקרות ומפוקדות מחשב, כגון רובוטים, מערכות בקרה בתהליכי ייצור אוטומטיים, בקרת איכות וביקורת איכות, אוטוטרוניקה, מערכות המשלבות מכונות, אלקטרוניקה, בקרה וכו'.
התוכנית מכשירה את ההנדסאי לעסוק בתכנון, פיתוח ותפעול של מערכות מכניות מבוקרות ומפוקדות מחשב. תחום חדש זה משלב ידע בתחום מכונות, אלקטרוניקה, בקרה ומחשבים, והוא עונה על הצורך בכוח אדם מיומן בעל ידע רב-תחומי לתכנון ותפעול בתעשיית ההייטק ובתעשייה המסורתית.
אפשרויות תעסוקה: הנדסאי מכונות הוא סמכות מקצועית בתחומי תכנון, התקנה בקרת איכות, פיקוח ותפעול של מערכות מכניות אוטומטיות המובקרות ומפוקדות מחשב. מערכות משולבות קיימות בכל תחומי התעשייה, החל בעיבוד מתכות, פלסטיקה, פטרוכימיה ומזון ועד מיקרואלקטרוניקה ותעשייה עתירת מדע. תחומי העיסוק של הנדסאי מכטרוניקה מגוונים במיוחד, והם כוללים פעילות בצוותי פיתוח בינתחומיים, בקרה של תהליכי ייצור שונים, ניהול ותפעול מערכות משולבות. מגמת המשנה מכטרוניקה היא מגמה צעירה בעלת אתגר מיוחד הנובע מהעובדה שמדובר במקצוע בינתחומי חדש.
משך הלימודים: הנדסאי מכונות - לימודי יום 4 סמסטרים וביצוע פרויקט גמר בהנחיה. הנדסאי מכונות - לימוד משולב [ערב ויום] 6 סמסטרים וביצוע פרויקט גמר בהנחיה.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS