לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה לאופנה מרים - עמוד ראשי

המכללה לאופנה מרים - קורס עיצוב אופנה

קורס עיצוב אופנה כולל מחשב אופנה
המסלול החדשני של האופנה משלב בין נושאי העיצוב ללימודים מעשיים ולתוכנות המחשב המובילות בעולם ופותח בפניך את העולם הנפלא והקסום של האופנה. המסלול הבכיר לעיצוב אופנה יכשיר אותך לפיתוח האמירה האישית וחשיבה עיצובית מקורית ביחד עם מיומנות מקצועית בתחום האופנה.
נושאי לימוד: הגישה במכללת מרים היא, שסטודנטים הרוצים להיות מעצבי אופנה חייבים להכיר את כל תהליך העבודה ולכן עוברים הסטודנטים, במקביל להכשרתם בנושאי העיצוב וציור האופנה גם הכשרה בתחומי לימוד רבים החל מתדמיתנות, מודליזציה, דירוג, מחשב אופנה, לקיחת מידות ותפירה מדוייקת של הבגד. כך לומד הסטודנט לבצע בעצמו את כל שלבי העבודה מהעיצוב ועד לבגד המושלם.

תעודת הסמכה: בוגרי המסלול זכאים לתעודת הסמכה בינלאומית של מעצב/ת אופנה המוכרת בתעשיית האופנה בארץ ובחו'ל וכך נפתחת להם הדרך להשתלב בתפקידי מפתח בחברות אופנה מובילות או לפתוח סטודיו לאופנה.

הלימודים מתקיימים במתכונת של לימודי בוקר או ערב ומתאימים גם לסטודנטים הבאים מרחוק. המסלול מוכר לקבלת הפקדון לחיילים משוחררים.

שי לכל סטודנט סט סרגלי אופנה מקצועיים הניתנים באופן בלעדי במכללת מרים בנוסף לערכת לימוד ותעודת סטודנט.
קורס מחשב אופנה – מפעיל לקטרה מוסמך
המכללה לאופנה מרים המובילה בתחום הוראת מקצועות האופנה בישראל פתחה מרכז ארצי מתקדם ללימודי אופנה ממוחשבים הראשון מסוגו בארץ, שנועד להכשיר סטודנטים לאופנה ותדמיתנים/ות המעונינים לרכוש מקצוע מבוקש בתחום המחשבים.
נושאי לימוד: ההכשרה כוללת הפעלת מחשב ברמה מקצועית גבוהה ע'י לימוד שימוש שיטות שונות להעברת גזרות למחשב כולל בדיגיטייזר ושרטוט גזרות במחשב, טכניקות פיתוח, דירוג התדמיות בזמן קצר, הכשרה בטכנולוגיית הפריסה הנכונה כדי להביא לחיסכון בד מירבי והקטנת עלויות המפעל.
המרכז הינו מהמשוכללים מסוגו בעולם וכולל מעבדת מחשבים חדישה, גרסאות עדכניות של המודולים השונים, דיגיטייזר ופלוטר. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות ובוגרי הקורס יקבלו תעודת גמר.

למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS