לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קמפוס לימודים - עמוד ראשי

לימודים בחו'ל - קמפוס לימודים

לימודים בחו'ל הם כבר לא חלום רחוק, ובשנים האחרונות סטודנטים רבים מישראל בוחרים להתחיל את הלימודים או להמשיך את הלימודים באוניברסיטאות ובבתי ספר בחו'ל.
ללימודים בחו'ל יש יתרונות רבים! פעמים רבות מדובר בתנאי קבלה הוגנים נוחים אפילו יותר מתנאי הקבלה של לימודים בארץ, שכר לימוד אטרקטיבי [במיוחד באיטליה], אפשרות לפצוח בקריירה בינלאומית וכמובן, חוויה בלתי נשכחת של מגורים ולימודים מעבר לים. לימודים בחו'ל הם לא רק לימודי תואר אקדמיים, ניתן ללמוד בחו'ל גם מקצועות שונים שמזכים את הסטודנטים בדיפלומה מצוינת או לצאת לקורס שפות חווייתי בחו'ל.
לימודים אקדמיים בחו'ל - אוניברסיטאות בחו'ל מציעות לימודים אקדמיים ברמה גבוהה ומגוון מסחרר של מסלולי לימוד, רפואה, משפטים, מנהל עסקים, ספרות, היסטוריה, פילוסופיה ועוד. לימודים אקדמיים בחו'ל נמשכים לרוב בין 3 עד 7 שנים, תלוי במסלול הלימוד ותארים רבים שנלמדו בחו'ל גם מוכרים בארץ. ניתן לעשות תואר אקדמי בחו'ל, מאסטר, דוקטורט ואפילו פוסט דוקטורט. בחלק מהאוניברסיטאות יש צורך להגיע עם ידע בשפה הנלמדת, אך אוניברסיטאות רבות מקיימות לימודים באנגלית. כמו כן, אוניברסיטאות רבות מקלות על השהייה של סטודנטים מחו'ל על ידי מחלקה מיוחדת לסטודנטים זרים, עזרה בקורסים ועוד וחלק ממוסדות הלימודים מציעים גם מלגות מיוחדות לסטודנטים זרים.


לימודי תעודה בחו'ל - מתאימים למי שמעוניינים לרכוש מקצוע. לימודי תעודה בחו'ל נמשכים לרוב כשנה-שנתיים, אבל ישנם גם קורסים המזכים את הסטודנטים בתעודה אחרי מספר חודשים בלבד, גם כאן תלוי במסלול הלימוד ובבית הספר. האופציות הן רבות: לימודי בישול, לימודי עיצוב שיער ומקצועות יופי, לימודי מוסיקה, לימודי עיצוב אתרים ועוד.
השירות שתקבלו בקמפוס לימודים ניתן לכם חינם! אינו כרוך בכל תשלום שהוא. נרשמתם דרך קמפוס, נרשמתם ישירות למוסד הלימודים, המחיר אותו מחיר !
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS