לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קמפוס לימודים - עמוד ראשי

לימודי רפואה בחו'ל - קמפוס לימודים

בשנים האחרונות קשה יותר מתמיד להתקבל ללימודי רפואה בארץ, דרישות הסף גבוהות ולא כל מי שחולם להיות רופא יוכל להגשים את החלום שלו כאן, אבל על חלומות לא מוותרים אלא פשוט מגשימים אותם במקומות אחרים.
לימודי רפואה בחו'ל בארצות מזרח אירופה ובמיוחד באיטליה הם האלטרנטיבה המוצלחת ביותר להגיע לתואר דוקטור הנחשק. באיטליה, לדוגמא, נמצאים חלק מבתי הספר הטובים ביותר לרפואה לימודים איכותיים בעלות בשכר לימוד הנמוך ביותר באירופה, שכר לימוד נמוך אפילו יותר מאשר בישראל.
לימודי רפואה באיטליה - לימודים איכותיים בעלות אטרקטיבית
באיטליה לימודי רפואה עולים בסביבות 5000 ₪ בלבד לשנה, ועדיין אפשר להגיש בקשה למלגות לימודים. בנוסף, רופאים רבים מאד ואפילו הבכירים שבהם, למדו באיטליה. בנוסף, בכל שנה יוצאים ללימודים באיטליה בין 150-200 סטודנטים ישראלים, מה שעוזר לשמר את קהילת הסטודנטים הישראלים בכל אוניברסיטה במדינה. נוסף על הסטודנטים הישראלים, לומדים באיטליה עוד סטודנטים רבים ממגוון מדינות, ביניהן: סין, יפן, אלבניה, יוון וכל מדינות אירופה.

ימי הלימוד באיטליה וכן שעות הלימוד במשך היום מהוות גם הן יתרון, וברוב האוניברסיטאות הלימודים מתקיימים בימים ב'-ו' בשעות הבוקר והצהריים 8:30-16:00. לאחר שנות הלימוד העיוניות קיימת האפשרות לקיים את שנת ההתמחות [סטאג'] גם בארץ, בהתאם לדרישות הקבועות בחוק.
כמובן שרפואה בחו'ל חשוב ללמוד במוסד אקדמי שמוכר בארץ, ולאחר לימודי רפואה בחו'ל יש לעבור מבחני רישוי בארץ לקבלת רישיון לעסוק ברפואה.
- קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS