לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קורס תיווך במקרקעין


תיווך נדל'ן הפך להיות מקצוע מכובד שמספר האנשים שעושים הסבה והופכים למתווכים עולה משנה לשנה. כל שלושה חודשים ניגשים למעלה מ 1500 איש למבחן של רשם המתווכים במטרה לעבור אותו ולקבל את רישיון התיווך המאפשר לעסוק ולעבוד כמתווך.

 

עם התעוררות שוק הנדל'ן והפעילות הכלכלית במשק קיימת דרישה לאנשים אשר ימלאו תפקידים מרכזיים ובכירים בענף הנדל'ן - אחד הענפים המובילים במשק. התחרות הרבה בתחום מקצועות הנדל'ן הקשורים ביזום, שיווק ועבודת בעלי מקצוע בתחום גרמה לצורך הולך וגובר בלימוד המקצועות והנחלתם בצורה מקצועית, למי שעובדים בתחום, מתפרנסים ממנו ומעוניינים להמשיך בכך.


תחום הנדל'ן כולל בתוכו מרכיבים מתחומים שונים: משפטי, שיווקי, חברתי, מנהל, הכרת תורת המסחר בישראל ועוד. על מנת להצליח בנדל'ן יש צורך להכיר בצורה מקצועית את הרבדים השונים ואת תרומתם לתחום.
מטרות הקורס
היכרות, למידה, ניתוח והבנה בצורה מקיפה את המרכיבים השונים מן התחומים השונים הכלולים בתחום העיסוק של נדל'ן, לדעת מיומנויות בסיסיות בתחומים השונים של העבודה בנדל'ן ולהציע למשתתף בקורס הדרכה ויכולת ניתוח והבנה רב-תחומי שישפר משמעותית את סיכוייו להצליח בתחום הנדל'ן.
קהל היעד: מי שמעוניין לעבוד בתיווך מקרקעין לפרנסתו, לאנשים שמעוניינים לממש את שאיפותיהם לעסק עצמאי בתחום הנדל'ן, למי שאוהבים את תחום העבודה במקרקעין ורוצים להכיר את מורכבותו בצורה מובנית ויסודית, לכל מי שמעוניין בסביבה התחרותית של היום להצליח בעסקי הנדל'ן. 

לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיוהתקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS