לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

שנקר - הנדסת פלסטיקה M.Sc

תנאי קבלה - בעלי ממוצע ציונים משוקלל של 80 ומעלה בתואר ראשון
משך הלימודים - שנתיים
תעודה - תואר מגיסטר למדעים בהנדסת פלסטיקה M.Sc. [עם תיזה או פרוייקט גמר]

על המסלול - התכנית לתואר שני מחקרי להנדסת פלסטיקה בשנקר, הינה פריצת דרך בתחום ההשכלה הגבוהה בישראל , שכן המל'ג [המועצה להשכלה גבוהה] מכיר בפוטנציאל המחקרי במוסד אקדמי שאינו אוניברסיטה.
מטרת התכנית הלימודים לתואר שני היא להכשיר מהנדסים בעלי יכולת להוביל לפיתוח ובמחקר לתעשיית הפולימרים והפלסטיקה בישראל ,ולעלות את רמת המו'פ ולהתפתח לתחומים עדכניים וחדשים בתעשיות אלו. כמו כן יש לציין את השילוב של קורסים בתכן ועיצוב של מוצרים הנערכים בשיתוף עם הפקולטה לעיצוב.
בדיקת האפשרויות הגלומות בפולימרים לפיתוח מוצרים חדשים, מחייבת מחקר בידי מדענים מנוסים וציוד מתקדם. תשתית זו מצויה בשנקר במעבדות לפולימרים ע'ש יוסף סגול ז'ל וכן בשיתוף מעבדות שנקר לננו –טכנולוגיה.
התכנית בנויה מקורסים המתייחסים לעיבוד חומרים פלסטיים לתעשיות העוסקות בייצור באמצעות שיחול או הזרקה, לתעשיות העוסקות בדבקים וצפויים , בתרכוב, לחומרים עתירי חוזק, לננו-טכנולוגיה של חומרים פולימריים, בן פולימרים ותופעות שטח ואפיון פולימרים.
לתכנית שלושה תחומי לימוד עיקריים:
1.פרקים מתקדמים בהנדסה
2.מבנה, תכונות ויישומים פולימרים
3.תהליכי עיבוד , תכן ואפיון פולימרים
התכנית מתאימה לבוגרי תואר ראשון [B.Sc]. בוגרים בהנדסת פלסטיקה, הנדסה כימית, הנדסת חומרים הנדסה ביו-רפואית, ביוטכנולוגיה ותחומי לימוד רלוונטיים אחרים, החפצים להעמיק ידיעותיהם בנושאי הפולימרים ולהכשיר עצמם לעבודת פיתוח ומחקר בתעשייה האזרחית והביטחונית, או להמשך לימודים לדוקטורט לשם בניית קריירה אקדמית מחקרית. מועמדים בעלי תואר ראשון מתחומים החסרים ידע מוקדם הדרוש ללימוד התכנית, ידרשו להשלים מקצועות מסוימים בטרם שיצטרפו לתכנית. מועמדים בעלי תואר ראשון תלת-שנתי יחויבו בלימודי השלמה בהיקף של שנת לימודים אחת.
פרויקטים בחו'ל - סטודנטים מצטיינים משתלבים גם בפרויקטים בחו'ל.
אפשרות ללימודי המשך ישירים לדוקטורט - למחלקה שת'פ אקדמי עם המחלקה לפלסטיקה באוניברסיטת LOWELL, על פיו בוגרי המחלקה יכולים להמשיך ישירות לתואר שלישי בתחום וכן עם שתי אוניברסיטאות נוספות בארה'ב.


לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

 

שנקר הפקולטה להנדסה

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS