לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
תואר ראשון .B.Sc בהנדסת מכונות
תואר ראשון .B.Sc בהנדסה רפואית
תואר ראשון .B.Sc הנדסת אלקטרוניקה

המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין בנתניה

אורט הרמלין - המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה מזמינה אותך להשתלב במסלולי הלימוד המתקדמים לתואר ראשון בהנדסת מכונות או תואר ראשון בהנדסה רפואית. באמצעות וכניות לימודי אלו תוכל לרכוש ידע מקצועי-יישומי נרחב בתחום הטכנולוגי, כזה שיכשירך לקריירה מובילה ומבוקשת בענפי הרפואה, ההייטק והאלקטרוניקה.
קמפוס המכללה החדיש והמרווח ממוקם באזור התעשייה החדש ספיר בנתניה. כסטודנט במכללה תוכל ליהנות מתנאים ייחודיים וביניהם: מעבדות מחשבים משוכללות עם חיבור רשתי, 5 מעבדות אלקטרוניקה, חשמל ופרויקטים, מרכז למכטרוניקה ולטכנולוגיה מתקדמת, מעבדת בקרים מתוכנתים, מעבדת CISCO, מרכז גלובלי ללימוד שפות, ספריה עשירה, אולם ספורט, קפיטריה וחניה בשפע.

מלגות לימודים - מכללת אורט הרמלין מציעה מלגת לימודים מלאה [100%] לבעלי ציון של למעלה מ-600 בפסיכומטרי עם ממוצע משוכלל של 95 - או מלגה של 50% משכר הלימוד שתוענק לנשים ולחיילים לוחמים משוחררים.


מסלול בוקר או ערב: במכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה, מסלולי בוקר או ערב לבחירתך. המכללה מכבדת את העובדה כי סטודנטים רבים מנהלים קריירה במקביל ללימודים, ולכל אחד ישנה האפשרות להצטרף למסלול המתאים ביותר עבורו.
אורט הרמלין נתניה, מעניקה תואר ראשון בהנדסה בוגר במדעים B.Sc. בתחומים:
• הנדסת מכונות
• הנדסה רפואית
מכינה קדם אקדמית: במידה ואינך עומד בתנאי הסף ללימודי תואר ראשון, המכללה מאפשרת השתלבות במכינות קדם אקדמיות לבעלי תעודת בגרות השואפים להתקבל ללימודי הנדסה.
בנוסף, המכללה מציעה להנדסאים מדופלמים לימודים לקראת תואר אקדמי.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS