לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קורס שזירת פרחים


בית הספר המוביל בישראל לעיצוב ושזירת פרחים, יעניק לכם את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים על מנת להפוך לשוזרים ומעצבים מקצועיים. ביה'ס פועל לשילוב של שיטות הוראה עדכניות, עזרי לימוד חדשניים, וחושף את התלמידים למגוון רחב של חומרים ואביזרים במהלך תקופת הלימודים.


מסלולי הלימוד:

קורס שזירת פרחים למתחילים - עקרונות שזירת פרחים בסיסית מהקלאסי למודרני.


קורס בסיסי להכרת עולם העיצוב ונושא שזירת פרחים. הקורס מהווה את דלת הכניסה לעולם מרתק ומלהיב של עיצוב ושזירה. במהלך הקורס יילמדו העקרונות הבסיסיים של שזירת הפרחים, ביניהם: הטיפול בפרח, שימורו, כללי עבודה נכונים, שימוש נכון בצבעים, העומק ושיווי המשקל של הסידור ועוד...בכל אחד מהשיעורים מתנסים התלמידים במגוון רחב של טכניקות עיצוב ושזירה ונהנים מטיפים אישיים ובלעדיים של הצוות המקצועי.


מתכונת הקורס:
קורס שזירת פרחים למתחילים [ערב או בוקר]


קהל היעד: הקורס מיועד לכל אוהבי הפרחים ואין צורך בניסיון קודם   
קורס שזירת פרחים מקצועית למתקדמים - יצירה בטכניקות מגוונות וייחודיות בשילוב אלמנטים מודרניים. במסגרת הקורס יילמדו טכניקות חדשות ומורכבות בשילוב של אלמנטים ייחודיים עכשוויים, בין הנושאים שיילמדו בקורס: סידור מודרני, סידורים צפים לבריכה, סידורי אבל ועוד. תוכנית לימודים סופית תתקבל עם תחילת הקורס.


מתכונת הקורס:

קורס שזירת פרחים למתקדמים [ערב או בוקר]


קהל היעד: הקורס מיועד לתלמידים בעלי ניסיון בתחום שזירת הפרחים ומהווה לימודי המשך לקורס מתחילים.קורס זרי כלה - טכניקות מגוונות לבניית זרי כלה מהקלאסי לחדשני.


בקורס זה נחשף למגוון רחב של טכניקות עבודה וחומרים שונים מהקלאסי למודרני [טכניקות : חיווט, בוקטים, בריידי ,תיקים, תכשיטים, נבנה פורמות , נשלב בדים, חוטי אלומיניום ועוד], את הקורס יעבירו הצוות המוביל של ביה'ס.


מתכונת הלימודים:

קורס זרי כלה [ערב או בוקר]


קהל היעד: הקורס מיועד לתלמידים בעלי ידע וניסיון בתחום שזירת הפרחים ומהווה לימודי המשך לקורס שזירת פרחים למתקדמים.


קורס זרי כלה מקוצר - כולל 6 מפגשים שבועיים במתכונת בוקר או ערב.


* עכשיו! קורס זרי כלה מקוצר במחיר מיוחד!


קורס עיצוב אירועים - הקורס מעניק את הידע והכלים לעיצוב אירועים קטנים וגדולים. הקורס מפתח את היצירתיות ופותח בפני התלמידים את האפשרות להשתלב במקצוע מבוקש, מהנה ודינאמי – עיצוב אירועים. במהלך הלימודים נחשפים התלמידים לעולם עשיר בחומרים ויצירה, וזוכים ללמוד מהמעצבים המובילים בתחום.


הלימודים כוללים סקירה רחבה של אפשרויות העיצוב והמגמות העולמיות חדשות בתחום עיצוב האירועים, תוך דגש על בניית האירוע – החל משלב הכנת הסקיצות ותכנון האירוע, עיצובי החלל, תמחור ועבודה מול ספקים, עיצוב מזנונים וחופות, ועוד.. עד העיצוב הסופי של האירוע.


מתכונת הלימודים:

קורס עיצוב אירועים [ערב או בוקר]


תנאי קבלה: לכל אוהבי העיצוב ובעלי הכישרון מלידה לאחר קורס שזירה.


תוכן הלימודים: תכנון והכנת סקיצות, עיצוב חלל, עיצוב חופות, עיצוב שולחנות, עבודה עם בדים, עיצוב תאורה באירוע, עיצוב מרכזי שולחן, זרים למזנונים, תמחור וחוזים, הפקה, בניית דגם ועוד. בסיום הלימודים תיערך תערוכה במסגרתה יציגו בוגרי הקורס את עבודת הגמר האישית ועל פיה ייקבע הציון המסכם.סדנאות שזירת פרחים - מפגש אחד:


סדנת עיצוב מרכזי שולחן: שזירת סידור פרחים למרכז שולחן, טיפים ורעיונות לעיצוב ועריכת שולחן: התאמת צבעים, קיפולי מפיות, רעיונות להגשת האוכל ועוד.


סדנת פרחים וממתקים: שזירת סידור משולב של פרחים וממתקים ורעיונות לעיצובי ממתקים על שיפודים


קהל היעד: הקורס מיועד לכל אוהבי הפרחים ואין צורך בניסיון קודם.


למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS