לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קורס צילום לנשים
קורסי גרפיקה ומחשבים לנשים
מכון לנדר עמוד ראשי

מכון לנדר - קמפוס חרדי


הקמפוס החרדי של מכון לנדר, מעניק פתרון מתאים לבוגרי ישיבות ולבוגרות סמינרים חרדיים, לרכוש תואר ראשון במקצוע מבוקש ולהתפרנס בכבוד. הלימודים מתקיימים בהפרדה מלאה ובימים שונים, בזמנים ובשעות המותאמות לצרכיהם של גברים לומדים ועובדים, ולסדר יומן של נשים חרדיות עובדות ובעלות משפחה.
תואר ראשון [B.A.] במנהל עסקים וחשבונאות תואר הנחשב מבוקש מאד בציבור החרדי כיום, משום שמקומות עבודה רבים דורשים התמחות אקדמית בתחומי הניהול והכספים. מגמת החשבונאות של הקמפוס החרדי מכשירה את בוגריה ובוגרותיה לקראת תפקידם כרואי חשבון וחשבי שכר מוסמכים, שפרנסתם מובטחת הן במגזר החרדי והן מחוצה לו. לימודי מנהל עסקים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות אחה'צ, ולימודי החשבונאות - שלוש פעמים בשבוע.
תואר ראשון [B.A.] בלימודי ארץ ישראל וירושלים הוא תואר ראשון מסוגו בארץ וייחודי למכון לנדר. התואר מיועד לכל מי שהנושא קרוב ללבו ומעוניין להשתלב בתחומי התיירות והטיולים. מדובר במסלול אטרקטיבי ביותר עבור מחנכים ומחנכות בציבור החרדי, ועקב העובדה שבשנים האחרונות נדרשת התמקצעות בתחום זה של הוצאת בתי ספר וקבוצות חרדיות לטיולים. תוכנית הלימודים כוללת את תחומי ההיסטוריה של ארץ ישראל, לימודי אוכלוסיה ותשתיות, גיאוגרפיה וסביבה, עולם הטבע והצומח. למותר לציין כי כל התכנים מצויים תחת פיקוח רבני הדוק.
מכינה קדם אקדמית: מלבד לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, מפעיל הקמפוס החרדי מכינה קדם אקדמית, המכשירה את בוגר הישיבה ובוגרת הסמינר לקראת לימודי התואר.
למכינה שני מסלולים: מסלול הכנה לבגרות, ומסלול מכינה ייעודי עבור לימודי מנהל עסקים. המכינה כוללת קורסים תמציתיים ומתוגברים במקצועות מתמטיקה, אנגלית ומחשבים, וכן הכשרה בכתיבה אקדמית. שעות הלימודים במכינה מותאמות אף הן לקהל החרדי, בהפרדה מלאה ובאוירה חרדית ראויה.
תואר שני ביהדות: הקמפוס אף מציע לימודי תואר שני [M.A.] ביהדות, למסיימי תואר ראשון במנהל עסקים או בתחום אחר, במסגרת בית הספר ללימודי היהדות של מכון לנדר. הקמפוס מציע לימודים עיוניים מגוונים, בנושאים כמו: היסטוריה והגות יהודית, תנ'ך ותושב'ע, וכן התמחות בחינוך יהודי, מפי טובי המרצים האקדמיים והתורניים.
הקמפוס החרדי של מכון לנדר ממוקם ברח' כנפי נשרים 24 בירושלים. מדובר במקום מרכזי ביותר, במרחק הליכה או נסיעה קצרה מן השכונות החרדיות של העיר ובסמיכות למרכזי הקניות והעסקים של הציבור החרדי. הקמפוס החרדי של מכון לנדר מתאפיין באוירה משפחתית, באוזן קשבת ובטיפול אישי בכל תלמיד ותלמידה. גישתנו הפדגוגית גורסת כי לקשר ישיר ורציף של התלמיד עם צוות המורים וההנהלה, ישנה חשיבות מכרעת להתקדמותו בלימודיו.
בראש הקמפוס עומד הרב ד'ר שלמה טיקוצינסקי, בוגר ישיבת פוניבז' בבני ברק, ובעל תואר שלישי מן האוניברסיטה העברית בירושלים. הרב טיקוצינסקי הוא בוגר תוכנית 'סכוליון' באוניברסיטה העברית לדוקטורנטים מצטיינים, ובעל נסיון בארגון קבוצות דיון ומחקר במכון ון-ליר בירושלים.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS