לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

סטארט-אפ - בית ספר לפסיכומטרי, השלמה ושיפור בגרויות

סטארט-אפ הנו בית הספר הגדול ביותר בנתניה להשלמה ולשיפור ציוני תעודת הבגרות וכן להכנה לבחינה הפסיכומטרית. מאחורינו 12 שנות ניסיון. אנחנו מאמינים שבכל אחד מכם נמצא יזם. יזם של העתיד שלכם. ביזם הזה אנחנו משקיעים. לכן פיתחנו שיטה שתעזור לכם להגיע למטרה בצורה היעילה ביותר.
המורים - צוות המורים שלנו, הוא צוות מיוחד. החל מהדרך בה אנו בוחרים אותם, דרך הכשרתם, ועד למסלול הלימוד והעברת החומר. מבחינתנו, מורה הוא מטפח שזורע עבורכם את זרעי ההצלחה.
הכיתות - הכיתות שלנו הנן כיתות מצומצמות, על מנת להעניק לכל אחד ואחת מכם יחס אישי. הדבר הופך את חוויית הלימוד אצלנו לפרטנית ומותאמת אליכם. מבחינתנו, כיתה היא ערוגה שבה צומחים פירות ההצלחה.
השיטה - לשיטה שלנו אנו קוראים 'המוץ והתבן'. אנו מוציאים את כל מה שלא רלוונטי מחומר הלימוד על מנת לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להצליח. בזבוז זמן לא בבית ספרנו. לא מילים לועזיות בפסיכומטרי, זו רק אחת הדוגמאות.


אילו מקצועות לבגרות נלמדים? אנו מעבירים קורסים לבגרות על כל מרכיביה - מתמטיקה 3/4/5, אנגלית 4/5, מוגברים בפיזיקה, מדעי החברה, גאוגרפיה ותנ'ך מורחב. תנ'ך, ספרות, הבעה, היסטוריה א', ב' ואזרחות.
שעות הלימודים: הלימודים הם בחלקם לימודי בוקר ובחלקם ערב כך שמתאימים הם לקהל הרחב של לקוחותינו ומותאמים לאנשים העובדים גם במשמרות.
הלימודים הם על בסיס סמסטריאלי - סמסטר קיץ וסמסטר חורף.
- אנו מוסד מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים.
מבחינתנו שיטת הלימוד היא מפת הדרכים להצלחה.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS