לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מהות - עמוד ראשי

מכללת מהות - לימודי רפואה סינית

בלימודי רפואה סינית ישנם ארבעה ענפי טיפול עיקריים: דיקור ומוקסה, מגע, תזונה וצמחי מרפא. תכנית הלימודים ברפואה סינית של מכללת מהות היא מעמיקה וייחודית בכך שהיא מעניקה לסטודנטים שלה הכשרה מלאה כמרפאים רב תחומיים בארבעת ענפי הטיפול הללו.


לבוגרי המגמה מוענקות ארבע תעודות מקצועיות:
- תעודת מרפא/ה ברפואה סינית
- תעודת מרפא/ה בתזונה
- תעודת מרפא/ה בצמחי מרפא
- תעודת מרפא/ה בטווינה ובשיאצו.
בנוסף, תכנית הלימודים ברפואה סינית של מכללת מהות כוללת:
- לימודי דהרמה - פסיכוֹלוגיה ופסיכוֹפתולוגיה על פי הרפואה הסִינית - קורסים בהתפתחות אישית ואתיקה רפואית לאורך כל שנות הלימוד.
- חטיבת הכשרה קלינית המעניקה את מיטב ההכשרה הקלינית והמעשית הנדרשת להפעלת קליניקה מצליחה. ההכשרה הקלינית במכללת מהות כוללת: קליניקה בטווינה, קליניקה בתזונה, קליניקה אינטגרטיבית המשלבת מגע, תזונה ודיקור, וקליניקות התמחות ברפואת המשפחה.
התהליך הלימודי והטיפולי צועדים יחד במסלול ההכשרה. יש לשים דגש על בנייה נכונה של התפתחות אישית ושל יחסי מטפלים- מטופלים. רק דרך פיתוח המודעות לחשיבות הקשר האישי והבין- אישי בתהליך הטיפולי, נוכל לגבש גישה ומהות טיפולית לחיים באופן כללי, ולחבר בין גוף לנפש כתהליך ריפוי אמיתי.
תכנית הלימודים הינה רחבה ומגוונת על מנת לתת מענה שלם ואמיתי לפרקטיקה מקיפה ולידע תיאורטי מעמיק. זהו המסלול הנכון המאפשר ללומדים להתחיל לצעוד בנתיב רחב וארוך של התפתחות אישית שבסופו הלומדים מתגבשים למרפאים הוליסטיים היודעים את הדאו.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS