לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת הדסה- עמוד ראשי

מכללת הדסה-עיצוב תעשייתי מכליל

אודות החוג


לעיצוב התעשייתי השפעה עצומה על חיי היומיום של כולנו. למוצרים ולממשקים הסובבים אותנו, בין אם לשימוש ביתי, במרחב הציבורי או בתחום הטכנולוגי יש השלכה ישירה על איכות חיינו ועל האופן בו אנו חווים את סביבתנו. בתקופה של שינויים מהירים, למעצב התעשייתי היכולת לגשר בין עולם המשתנה ומתעדכן במהירות לבין המשתמש. מתוך התפישה המכלילה, אנו מעוניינים לפתח אצל הסטודנטים הן את ההבנה והרגישות לצרכי המשתמשים השונים, והן את היכולת לראות קדימה ולזהות הזדמנויות.

תוכנית הלימודים מושתתת על ההנחה שעל המעצב התעשייתי להבין את העולם בו הוא פועל ואת ההיבטים החברתיים, התרבותיים והסביבתיים של עשייתו.

 

מה זה עיצוב מכליל?


הגישה המכלילה לעיצוב שואפת להתאמת סביבות, מוצרים ושרותים עבור מגוון רחב של משתמשים, ללא קשר לגיל, למוגבלות או לנסיבות. גישה זו מבטאת שאיפה לשוויון הזדמנויות וצדק חברתי, והיא קשורה לתהליך העיצוב ולדרכי חשיבה והתבוננות. בחינת הצרכים של משתמשים שונים הופכת למנוף של חדשנות בתהליך המחקר והעיצוב. מאחר ומדובר בגישה, ניתן לראות את ביטויה בתחומי עיצוב שונים: ארכיטקטורה, עיצוב תעשייתי, עיצוב אופנה ועיצוב גראפי.

 

החוג מציע לסטודנטים:


צוות מרצים מקצועי ומיומן.
סביבה אקדמית המעודדת סקרנות, חיפוש, אחריות ודיון.
סמינרים עם מרצים אורחים בעלי שם.
שיתופי פעולה עם גופים שונים. במהלך השנים התקיימו במחלקה שיתופי פעולה עם גופים כמו: דלתא, כתר, חמת, חרסה, וולקן, צאג, מיניקום, ועוד.
סדנא וחדרי מחשב מהמתקדמים בתחום.

 

מטרת הלימודים
מטרת הלימודים בחוג היא להכשיר מעצבים מקצועיים ובעלי מעוף , שעיסוקם יתמקד בתכנון ובעיצוב מוצרים. הלימודים נועדו להקנות ידע וכישורים לעבודה במשרדי עיצוב, בצוותי מחקר ופיתוח או לעבודה כמעצבים עצמאיים. לכל אלו ניתנת הכשרה מתוך גישת העיצוב המכלילה . גישה זו שואפת להנגיש מוצרים ושירותים למשתמשים רבים ככל האפשר ללא קשר לגיל או למוגבלות.


היקף הלימודים
משך הלימודים הוא ארבע שנים [שמונה סמסטרים]. בסיומן יקבלו הבוגרים 'תואר ראשון' B.Des.
סה'כ נקודות זכות: 150

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS