לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת הדסה- עיצוב תעשייתי מכליל
מכללת הדסה- תקשורת צילומית
מכללת הדסה - ניהול אירגוני שירות
מכללת הדסה - מדעי המחשב
מכללת הדסה - ביוטכנולוגיה
מכללת הדסה - בריאות רפואה רפואה משלימה
מכינות קדם אקדמיות
מכללת הדסה- מלגות לסטודנטים
פוליטיקה ותקשורת
לימודי תעודה-עיצוב פנים

המכללה האקדמית הדסה ירושלים


מהיום - לא צריך בגרות כדי להגיע לתואר ראשון! כדי ללמוד להיות אקדמאי עליך רק לבחור את אחד המסלולים של המכינה הקדם אקדמית של מכללת הדסה. אנו אנשי הסגל של מכללת הדסה מאמינים כי יש לנו הידע, הכלים והאנשים שיאפשרו לסטודנטים שלנו לעצב את עתידם בתחומים מובילים בהם הם בחרו ללמוד. אנו פותחים עבורם דלת לעולם המחר ומפקידים בידיהם את המפתח לתארים גבוהים ולבניית קריירה מצליחה. 
לצד החתירה המתמדת למצויינות ולהישגים טכנולוגיים ומדעיים, נהנים הסטודנטים של מכללת הדסה מאווירה חמה ותומכת ומסביבת לימודים אופטימאלית. אנו רואים עצמנו שותפים מלאים לדרך ומקפידים על לווי ויחס אישי, גם במקרים בהם יש להכיל את הקשיים והדילמות עמן מתמודד הסטודנט. מכללת הדסה ירושלים פיתחה מודל ייחודי של שיתופי פעולה עם התעשייה ממנו נהנים הסטודנטים וכמו כן מציעה תוכנית ייחודית למצטיינים.
בשנת הלימודים הקרובה ילמדו בקמפוס מכללת הדסה ירושלים כ 2000 סטודנטים בחמישה בתי ספר שונים. מכללת הדסה ירושלים נמצאת בעיצומו של פרוייקט התרחבות, שיתן מענה לגידול המאסיבי שנרשם בשנים האחרונות בביקוש ללימודים במכללה.
בוגרי ובוגרות מכללת הדסה מסיימים את מסלול רכישת הידע האקדמי, תוך דגש על פיתוח מיומנויות אישיות. הכלים הייחודים הניתנים להם במהלך לימודיהם מאפשרים להם להשתלב בהצלחה בחברות ובאירגונים מובילים בענפי המחקר, ההייטק, הביוטכנלוגיה, התעשייה, הרפואה וכו'.
מכללת הדסה ירושלים מציעה תארים אקדמיים בארבעה בתי ספר: בית הספר למדעי המחשב, בית הספר למדעי הבריאות והחיים, בית הספר לניהול אירגוני שירות, בית הספר לתקשורת ועיצוב. כמו כן קיים במכללה בית ספר להנדסאים ומתקיימים מגוון מסלולי מכינה.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS