לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קורס אימון אישי
קורס ייעוץ זוגי
קורס ייעוץ מיני

מכון פתרונות

מכון פתרונות הוקם בשנת 2005 ע'י ד'ר כרמי אומרו, את המכון מנחה תפיסה השמה דגש על הכשרה מקצועית ורכישת מיומנות מעשית אצל הבוגרים והמתמחים. המכון רואה בתלמיד שמיישם את הידע שלו בעזרה לעצמו ולאחרים כהצלחה אישית, מקצועית וחברתית.
המכון עוסק במגוון תחומים ונותן שירותי עזרה פרטנית, זוגית ומשפחתית. במקביל לעבודה הטיפולית קיימת במכון מכללה ללימודים בתחומי העיסוק הנ'ל. הכשרת יועצים ומטפלים המסוגלים לתת מענה למגוון קשיים ואתגרים, יחד עם עזרה לפרטים ולזוגות הם המהות של מכון פתרונות. המכללה מציעה מגוון מסלולים מקצועיים, קורסי המשך והתמחות, תוך שימת דגש להתפתחות מקצועית של בוגריה המסוגלים לתת מענה טיפולי במגוון תחומים. מסלולי הלימודים השונים מאפשרים העצמה אישית ומקצועית לצד חווית לימודים מיוחדת ומרתקת. המכללה שמה לה למטרה להפוך את בוגריה לבעלי יכולת גבוהה תוך פיתוח הוויה פנימית של שליחות חברתית.
על מנת להגיע למיומנות מקצועית גבוהה ההכשרות נעשות בקבוצות קטנות תוך שימוש בסימולציות, התנסות ומשחקי תפקידים, והנחייה צמודה של התלמידים בקורסים השונים. במהלך הלימודים נרכשת מיומנות מעשית בהעברת תהליכים, הבאים לעזור לפרטים ולזוגות ולשפר את חייהם האישיים. הכלים המגוונים מעולם הטיפול והייעוץ, כוללים: התערבות טיפולית, הדרכה וייעוץ, שימוש בדמיון מודרך ותהליכים אימונים וגישורים. לצד מסלולי הלימודים הדו שנתיים המעניקים הכשרה מעמיקה ומקיפה, ניתן ללמוד קורסים שנתיים או קורסים קצרים יותר בהתאם לנושא.


 

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS