לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכון פתרונות - עמוד ראשי
קורס אימון אישי
קורס ייעוץ מיני

מכון פתרונות - קורס ייעוץ זוגי

לימודי ייעוץ זוגי
לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות מציעים תוכנית לימודים מקצועית ועשירה, המורכבת משני חלקים עיקריים – ייעוץ זוגי וגישור זוגי, כאשר בסופה מוצעים לבוגרים מספר מסלולי התמחות לבחירה!
הלימודים במכון פתרונות מתבצעים בידי טובי המרצים וכוללים שלל טכניקות לימוד תיאורטיות עיוניות, לצד היצע עשיר של שיטות לימוד מעשיות כמו משחקי תפקידים, תרגולים וסימולציות. כל אלה יסייעו לתלמידים להתוודע אל מגוון תהליכים זוגיים, לרכוש כלים רבים ולכונן את היכולות המקצועיות שלהם.
בחלק הראשון של הלימודים – ייעוץ זוגי -  יפגשו התלמידים את עולם הייעוץ הזוגי, תוך שהם חווים בעצמם את התהליכים הייעוציים השונים, לצורכי הבנה מעמיקה והטמעה. הם יחשפו לטכניקות טיפוליות שונות וילמדו כיצד להתמודד עם השפעות העבר, עם מצבי בגידות, תבניות התנהגותיות, מטענים רגשיים, קשיים אישיים, מעורבות משפחתית וכיוצא בזה. בנוסף, בשליש האחרון של הלימודים הם יחשפו אל תהליכי ייעוץ זוגי אמיתיים, ואף יעברו התמחות בליווי צמוד של הנחייה מקצועית [סופרויז'ן – בה יוכלו להיעזר גם בתום הלימודים].
בחלקו השני של הלימודים – גישור זוגי – שכידוע, מהווה נדבך חשוב ונדרש בפתרון קונפליקטים, יבססו התלמידים את הזהות הייעוצית האישית שלהם, בעוד הם נשענים על התהליכים האישיים שעברו לאורך הלימודים, ונעזרים בטכניקות הקשבה, אפקטיביות, ניהול תהליכי תקשורת, חיזוק דיאלוג זוגי, התמודדות עם פערים ומחלוקות, זיהוי צרכים ואינטרסים וחתירה ליצירת פתרונות מוסכמים ומקובלים.
הלימודים נמשכים 31 מפגשים שבועיים, בהיקף של 172 שעות אקדמאיות.
הלימודים כוללים שיעורי בית, התמחות ופרוייקט גמר.
מסלולי ההתמחות מציעים – ייעוץ מיני, דמיון מודרך וגישור משפחתי.
למה דווקא לימודי ייעוץ זוגי אצלנו?
אנו במכון פתרונות, שמנו לעצמנו מטרה – לשפר את תחום הזוגיות בחברה שלנו ולכן, אנו מעניקים לבוגרינו את קשת הכלים הרחבה, העשירה והמקיפה ביותר, על מנת שזו תסייע להם לרכוש את כלל המיומנויות הנדרשות ואת הביטחון שיאפשר להם לעזור לכמה שיותר זוגות.
בוגרי לימודי ייעוץ זוגי שלנו יהיו זכאים לקבלת:
•תעודת יועץ זוגי מוסמך
•תעודת מגשר מוכרת ע'י וועדת גדות – הוועדה המייעצת לעינייני גישור בבתי המשפט
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS