לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
החטיבה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית
רפלקסולוגיה
עיסוי אינטגרטיבי
זן שיאצו
נטורופתיה

רפואה סינית מסורתית אינטגרטיבית - TCM - רפואה משלימה

תכנית הלימודים במגמה לרפואה סינית מסורתית אינטגרטיבית- TCM היא ארבע-שנתית, מקיפה ומעמיקה הן בידע התיאורטי המעמיק והנרחב שהיא כוללת והן בכלים ובניסיון המעשי הרב שהיא מעניקה לתלמידיה.
נושאי הלימוד בתכנית הלימודים כוללים: תאוריות יסוד, הפילוסופיה של הרפואה הסינית, צמחי מרפא סיניים, אקופונקטורה [דיקור], תזונה סינית טיפולית, טיפול במוקסה, צ'י גונג רפואי, זן-שיאצו ועוד.
בנוסף לשיעורים התיאורטיים מוקדשות שעות רבות בתכנית הלימודים לנושא הסטאז'- ההתנסות קלינית, בשל היותו החלק העיקרי והחשוב ביותר אשר מקנה לתלמידים את הביטחון הנחוץ להם כדי להפוך למטפלים בזכות עצמם.
במהלכן של שעות ההתמחות נפגשים הסטודנטים עם עשרות מטופלים ממעגלים שונים של האוכלוסייה ומקשת של מצבים בריאותיים ומתנסים בתהליך האבחון, הייעוץ, הטיפול והליווי שלהם.  המורים המלמדים במגמה הם מיטב המרצים ומטפלי הרפואה הסינית בישראל, מהם בעלי ותק של מעל עשרים וחמש שנים בתחום. 
ייחודה של התכנית בכך שהיא משלבת בין לימוד והבנה של הרפואה הסינית המסורתית ובין תובנותיה של הרפואה המערבית.  עובדה זו מקנה לסטודנטים יתרון ממשי בזכות יכולתם להשתלב בקלות רבה יותר במערכת הרפואית הקונבנציונאלית כמטפלים בבתי-החולים, בקופות החולים ובשאר המוסדות הרפואיים. 


בוגרי המגמה מבוקשים כיום בקופות החולים, במרפאות ובמקומות העבודה השונים, בזכות העובדה כי הם יוצאים לחייהם המקצועיים כשהם מצוידים בידע תאורטי ומעשי רחב ביותר, בניסיון קליני עשיר שאותו רכשו בסין או בארץ ולא פחות חשוב מכך- בביטחון המאפשר להם לעסוק במלאכת הקודש של הרפואה הסינית.


נושאי לימוד:
-לימודי פילוסופיה סינית
-יסודות הרפואה הסינית
-צ'י קונג רפואי
-טיפול בצמחי מרפא


-טיפול בדיקור
-תזונה על פי עקרונות הרפואה הסינית
-זן שיאצו


קהל יעד
התכנית מתאימה לכולם, הן למתחילים את דרכם בעולם הרפואה המשלימה והן למטפלים המעוניינים להרחיב את השכלתם בתחום.


 


 


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS