לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
החטיבה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית
רפואה סינית מסורתית אינטגרטיבית - TCM
עיסוי אינטגרטיבי
רפלקסולוגיה
נטורופתיה

זן שיאצו - רפואה משלימה

לימודי זן-שיאצו הם פתח לעולם מופלא של אומנות תרפיית טיפול במגע, שמקורותיה חבויים בכתבים סיניים ויפניים עתיקים ומשתלבים עם תיאוריות פסיכולוגיות מודרניות על אודות נפש האדם.  המגמה לזן-שיאצו היא מגמה תלת שנתית מורחבת ומעמיקה המעניקה לסטודנט את הכלים המעשיים ואת כלי האבחון הייחודים של השיטה שבעזרתם יוכל לטפל במגוון רחב של אוכלוסיות ושל תלונות. תכנית הלימודים במגמה מוכרת ע'י האיגוד למטפלי השיאצו בישראל. לאורך כל תקופת ההכשרה מושם דגש על איכות הטיפול – עבודה עמוקה עם קי [אנרגיית החיים], הבנה אנרגטית עמוקה של תהליכים גופניים, נפשיים ורוחניים באדם, הכלה, הקשבה וכו'. כל אלה הם כלים התורמים להרחבת מיומנות הטיפול כמו גם להתפתחות האישית של המטפל ומעצימים את יכולת הריפוי שלו.


הלימודים במגמה נערכים גם כשיעורים תאורטיים וגם כשיעורים מעשיים-חווייתיים וכוללים  תרגול מעשי - הן בכיתות התרגול והן במסגרת קליניקות המתמחים בהנחיית צוות ההוראה.  


אופייה הייחודי של המגמה לזן שיאצו הוא בהיותה מגמה המלמדת את כל התכנים באופן אינטגרטיבי ומכאן שבוגרי מגמת זן-שיאצו, רוכשים ידע רב ושליטה בהבנת הפיזיולוגיה והמצבים הפתולוגיים של גוף האדם על מערכותיו השונות בשילוב עם הבנה עמוקה של תהליכי החיים בראיית הזן שיאצו. בכל שנה ירכוש הסטודנט ידע וכלים טיפוליים אשר יכשירו אותו להיות מטפל איכותי ומקצועי בתחום ויעשירו אותו כאדם במסע התפתחות אישי.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS