לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת אפיק - עמוד ראשי
מכללת אפיק - קורס יזמות נדלן
קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

קורס שוק ההון + DAY TRADE במכללת אפיק

קורס שוק ההון ו DAY TRADE:

קורס שוק ההון מרכז את הנושאים הבאים: מסחר בשוק ההון לטווח ארוך, מסחר סווינג – לטווח בינוני, מסחר תוך-יומי בשוק האמריקאי מסלול לימוד שמטרתו לאפשר הגעה לעצמאות כלכלית והפקת המרב מפעילות בשוק ההון.


בידע שתרכשו ובסיוע הליווי המקצועי תדעו לייצר ולמקסם רווחים פיננסים ללא צורך ביועצים, בעלי אינטרסים ובנקים הגוזרים עמלות גבוהות וניהול שטחי. בלימודים ניתן דגש בנפרד הן על התיאוריה והן על הפרקטיקה על מנת להעניק את מלוא הכלים, האפשרויות והתרגול החי ליציאה למסחר מוצלח בשווקים הפיננסים.


הלימודים מתקיימים ברחובות, תל אביב, חיפה וכפר סבא.


מידע על מכללת אפיק

הקורס מיועד לכל המעוניינים להיחשף ולהעמיק את ידיעותיהם בשוק ההון, למעוניינים להכיר את כלל אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ההון ובנוסף מעוניינים לנהל את הונם באופן עצמאי. כמו כן, למעוניינים להכיר ולהבין באופן מעמיק ומקצועי כיצד מנהלים תיק השקעות עצמאי על מנת ליצור שפה משותפת עם יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בבנקים ובבתי ההשקעות.


התנסות מעשית
למידת נושאים נרחבים וכלים אסטרטגיים למסחר בשווקים הספקולטיביים וזירות המסחר העולמיות.
בשלב הסטאג' נתחיל לבצע עסקאות במעקב צמוד של אנליסטים של המכללה. בשלב זה, כל עסקה לביצוע תעבור בקרה של צוות האנליסטים של המכללה והם ייתנו אישור או שלילה על כל עסקה פוטנציאלית, כך יהיה לך ביטחון בעסקאות הראשונות במטרה למצוא עשרות עסקאות בזמן אמת, במגוון שווקים, סחורות ומדדים.


מסחר אינטרנטי
במהלך חודש וחצי יוכל כל בוגר להיכנס לחדר מסחר אינטרנטי. בחדר המסחר יוכל הסטודנט לבצע את עסקאותיו הראשונות עם ליווי צמוד.


תכנית הלימודים
חלק א - החלק התיאורטי, מטרתו העיקרית היא 'יישור קו' בין הסטודנט לבין הכיתה. בחלק זה נלמד מהי בורסה מהי מניה, מדוע מנפיקים מניה ועוד חומרים תיאורטיים.
כל הנוכחים בכיתה, מגיעים ללא ניסיון מקצועי במסחר בשווקים הפיננסים, לכן יש צורך בסקירה ממעוף הציפור על מגוון הכלים השונים בשוק.


חלק ב - החלק המעשי של הקורס בחלק זה 'ירגיש' הסטודנט בשטח איך עושים כסף בשווקים הפיננסיים, איך קונים, איך מוכרים, איך מנהלים עסקאות, איך לזהות את המניה הכי חזקה רגע אחד לפני הפריצה.


חלק ג - החלק הפרקטי בקורס. בחלק זה מבצעים מסחר בזמן אמת בחדר התרגול היחיד מסוגו של המכללה.


משך לימודים
הקורס מתפרש על פני 17 מפגשים, אחת לשבוע, בין השעות 18:00 - 21:00.


הסמכה
הלימודים מקנים כלים לסחור בעצמכם בבורסה ולעשות זאת באופן אחראי תוך הבנה מעמיקה של המגמות השונות בשוק ההון.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS