לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המסלול האקדמי המכללה למינהל - דף ראשי

המסלול האקדמי המכללה למינהל - החוג לעיצוב פנים

כל אחד מאתנו הוא מעצב פנים לעת מצא. עיצוב פנים הנו תחום מרתק ונוגע בכל התחומים, שוזר נושאים רבים ומורכבים לכלל שלמות אחת, שכאשר היא קיימת, אנו חווים חוויה, שלעיתים אינה ניתנת להסבר.
כולנו מציבים, מזיזים, צובעים ומחליפים את סביבות חיינו מסיבות שונות. בעת תהליך השינוי אנו מתחבטים, מתייעצים ומקבלים החלטות שיישומן קובע איך תיראה סביבתנו. עיצוב הפנים מקיף את כל תחומי חיינו, החל בפריטים יומיומיים שימושיים עבור דרך צבע ותאורה וממשיך בחומרים כשכולם ביחד מעניקים לחלל נתון את ייחודו.
המסלול יעניק ללומדים כלים לעיצוב חללים כגון חדר, דירה, בית קפה ועוד. הלימודים מורכבים מתוכן עיוני הכולל הרצאות פרונטאליות ותוכן מעשי הכולל עבודה בסטודיו בסביבה יצירתית ומפרה.
על המסלול לתואר ראשון [.B.Design[Int בעיצוב - עיצוב פנים הינו הרעיון והציר המשלב מקצועות ביצוע לכלל מימוש ויצירת סביבת חיים . היכולת לעצב ולתכנן דורשת הכרות עם המקצועות השונים תוך הקניית השפה המאפשרת את מימוש הרעיון העצובי. המסלול מורכב משלושה שלבים שהינם מכלול שלם המקיף יחידות לימוד ממוקדות התומכות ומתפתחות זו אחר זו. כל שלב משלושת השלבים הינו בן 24 מפגשים של 5 שעות אקדמיות.
למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS