לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מינהל עסקים
משפטים
תקשורת
כלכלה
מדעי ההתנהגות
עיצוב פנים
מדעי המחשב
מלגות
תואר שני MBA למשפטנים

המסלול האקדמי המכללה למינהל

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא המכללה הותיקה והגדולה בישראל עם כ-10,000 סטודנטים ולמעלה מ-23,000 בוגרים המובילים את המשק הישראלי.
התפיסה המנחה את המכללה היא שילוב של שלושה אלמנטים:
- תוכניות לימודים ייחודיות ברמה הגבוהה ביותר ושיטות הוראה מתקדמות.
- ידע מקצועי יישומי המכשיר את הסטודנט בצורה אופטימלית לשוק העבודה.
- סגל אקדמי מן השורה הראשונה.
המסלול האקדמי המכללה למינהל שם את הסטודנט במרכז. יותר מכך - הוא מחויב להצלחתו. לכן הוא מסייע לו לכל אורך הדרך; החל בלימודים המקנים כלים להיקלטות מהירה ומוצלחת בעבודה, דרך מתן מלגות ותכנית הלוואות ארוכת טווח, ועד לפורום בוגרים והיחידה להכוון תעסוקתי הפועלת כמרכז השמה לכל דבר. אלפים מבוגרינו כבר הצליחו דרכה להיקלט בשוק העבודה במשרות מפתח.
תכנית הלימודים של המסלול האקדמי המכללה למינהל מורכבת מפרויקטים מעשיים בשיתוף חברות וארגונים מובילים במשק. התנסויות אלו מקנות לסטודנטים כלי חשיבה, ניתוח ובקרה מעולים, בנוסף כמובן להתנסות מעשית אופטימלית.

יחד עם זאת, מעמיד המסלול האקדמי המכללה למינהל לרשות הסטודנטים סביבת לימודים חדשנית ועשירה; פורטל לימודי מהמתקדמים בארץ ומאגרי מידע ממחושבים, ערכות מולטימדיה, דואר אלקטרוני לכל סטודנט, מרכז שירות ומידע, ובעתיד הקרוב צפויים להצטרף לחבילה הטכנולוגית שירותים נוספים.
צוות המרצים:
צוות של המסלול האקדמי המכללה למינהל כולל פרופסורים ובעלי תואר דוקטור מן השורה הראשונה, שחלקם מלמדים גם באוניברסיטאות יוקרתיות בארץ ובחוץ לארץ, וחברי סגל בעלי ניסיון רב בעבודה עם חברות מובילות בארץ ובעולם. אליהם מצטרפים כמרצים וכאורחים מומחים בולטים בתחומים אקדמיים ויישומיים.

חזון המסלול האקדמי המכללה למינהל:
אנו מאמינים כי השכלה גבוהה היא המפתח להצלחה אישית. היא מסייעת לתפוס מעמד בחברה, תורמת לשיפור באיכות החיים וברמת ההכנסות ומהווה השקעה המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית. מבחינה לאומית - השכלה גבוהה היא תנאי חשוב לשגשוג כלכלי וחברתי. עקב זאת, התפיסה המנחה אותנו היא כאמור שילוב בין לימודים אקדמיים לידע מקצועי יישומי, דבר שכמובן משתקף בתכניות הלימודים הייחודיות, בדרכי ההוראה ובבחירת הסגל האקדמי.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS