לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
תואר אקדמי ראשון B.ed ותעודת הוראה
היחידה להכשרת מורות לחינוך הממ'ד
היחידה להוראת המדעים והסביבה
הסבת אקדמאים להוראה
בית הספר ללימודי המשך והשתלמויות
מכינה קדם - אקדמית
בית הספר להכשרת מדריכים בספורט
הכשרת מורים לבית ספר יסודי
הכשרת מורים לגיל הרך
הכשרת מורים לחינוך מיוחד [גילאי 6 -21]

מכללת אוהלו


לפני שנדבר על תואר ה- B.ed עם תעודת ההוראה בשלושה ימי לימוד בלבד ונתאר את תנאי הלימוד הנוחים והנעימים, עוד לפני שנראה לכם את המעונות החדשים שנבנו ונדבר על רמת ההוראה הגבוהה והאישית, אפילו לפני שנפרוס את כל המלגות שאנו מציעים כמו מימון שכ'ל מלא לשנה ראשונה, מלגות למצטיינים ועוד ובטרם נגענו בהווי החברתי המגוון והתוסס, האווירה של רמת הגולן, הנוף המרהיב והמדשאות רחבות הידיים, נתחיל בסיבה האולטימטיבית לבחור במכללת אוהלו:
מס' 1 בהשמה
מספיק אטרקטיבי בשבילך?

המכללה לחינוך, לתיירות ולספורט 'אוהלו' ע'ש ברל כצנלסון, הוקמה ב- 1964, לחוף הכנרת, כמדרשה למורי כפר, ע'י משרד החינוך, אנשי עמק הירדן והמרכז לחינוך ולתרבות בהסתדרות. משנת הלימודים תשנ'ח הועתקה המכללה אל קצרין, בירת הגולן.
קצרין, עיר טובלת בירק ומוקפת שמורות טבע, מקיימת חיי קהילה, תרבות ומסחר עשירים תוך שמירה על ייחוד כפרי. מיקומה הגיאוגרפי בין כנרת לחרמון, מבליט את יופייה האורבני של העיר במרכזו של חבל הגולן. קצרין נודעת באיכות החיים וברמת השירותים שהיא מציעה לתושביה. בקצרין - בית ספר תיכון אזורי, בית ספר יסודי ממלכתי, בית ספר יסודי-ממלכתי דתי ומספר רב של גני ילדים, לנוחיות התמחותם של פרחי ההוראה.
לפני כשלוש שנים הושלם הקמפוס החדשני והמודרני של המכללה ובו כיתות לימוד מרווחות, מעבדות, חדרי מחשבים, מרכז פדגוגי, ומגרש אתלטיקה קלה תיקני. בימים אלה נשלמת בנייתה של הספריה באזור הקמפוס. כפר הסטודנטים ממוקם בסמוך לקמפוס, בו מעונות בעלות מסובסדת.
פעולות חברה ותרבות
לחיים בקמפוס ייחוד משלהם והם משלבים פעולות חברה ותרבות, אירועים חגיגיים וטקסים בעלי אופי חינוכי ולאומי. האירועים הם יוזמה משותפת של המכללה והסטודנטים הלומדים בה. הכנת הטקסים והאירועים הינה חלק מתכנית הלימודים, התורמת לעיצוב ולטיפוח תפיסת עולם חינוכית ותרבותית המכשירה ליוזמה ומקצועיות בתחום זה.
מטרת הלימודים
הכשרת עובדי הוראה אקדמאים, המחויבים לחינוך בישראל. זאת התשתית שעליה נבנות כל הרפורמות שאותן מתכננים משרד החינוך, הארגונים החברתיים וארגוני המורים. הצלחת המערכת החינוכית מותנית ביכולת של המורה שמנחה את התלמידים בהתאם לידע האקדמי שרכש ובהתאם לשיטות ההנחיה וההוראה שבהם התאמן ובהן הוכשר. מטרת ההכשרה היא להביא לכיתה מורה אקדמאי, מיומן במגוון שיטות הוראה, משלב היבטים ייחודיים של תרומה לחברה לקהילה עם ידע והכרת מיטב הציוד הקיים במערכת ההוראה. מטרתנו היא להכשיר איש חינוך שרכש יכולת למידה עצמית, שימשיך ויתפתח בתחומי הדעת, במשך הקריירה המקצועית.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS