לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
גומא - עמוד ראשי
קורסי אימון
קורסים להורים
קורס למציאת ייעוד אמיתי
קורס מנחי ייעוד אמיתי
קורס 12 הצעדים
סדנא להקמת עסק אימון מצליח ומרוויח

גומא - קורסי גישור

קורסים בתחום הגישור:
קורס גישור בסיסי: הקורס פותח חלון אל עולם הגישור ומאפשר נגיעה אמיתית במיומנויות הגישור, תרגול בכלים בסיסיים של הליך הגישור, ניהול מו'מ והתמודדות עם קונפליקטים. הקורס נותן כלים וטכניקות כגון: הקשבה, משא ומתן, ניתוח קונפליקטים, פתרונות יצירתיים, פרקטיקה של הליך הגישור ועוד.
קורס גישור עיסקי: קורס ייחודי המיועד למנהלים המעוניינים לפתח יכולת התמודדות עם קונפליקטים בארגון. מעבר להיותו מכשיר מגשרים, הקורס מספק למנהלים מבט רחב ומעמיק על החלופות השונות להתמודדות עם קונפליקטים ומינופם לטובת מטרות הארגון. כמו כן הוא מעניק למשתתפיו כלים מתקדמים בניהול מו'מ, בניית הסכמות, יצירת מודלים אפקטיבים ליצירת שיתוף פעולה בין הדרגים השונים בארגון ועוד.
פרקטיקום – התנסות מודרכת בגישור: הפרקטיקום הוא קורס התנסותי מעשי, המאפשר למגשרים ולמי שעומדים להתחיל את דרכם כמגשרים, להתנסות בתיקי גישור אמיתיים כצופים וכמגשרים, לצד מגשרים מיומנים, ולצבור ידע נרחב וניסיון באסטרטגיות גישוריות.
קורס גישור משפחתי: קורס הגישור המשפחתי עוסק בהיבטים הרגשיים והמשפטיים בגישור זוגי בשעת משבר או לקראת גירושין. הקורס מטפל ברצף השלבים לקראת גירושין ובכלל זה: היבטים משפטיים בגישור משפחתי, מעמד הילדים, הסכמי גישור, סוגיות אתיות, ניתוח דילמות בגישור, טקסי פרידה, מאפייני זוגות בהליך קשה זה ועוד.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS