לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת אוהלו
תואר אקדמי ראשון B.ed ותעודת הוראה
היחידה להכשרת מורות לחינוך הממ'ד
היחידה להוראת המדעים והסביבה
הסבת אקדמאים להוראה
בית הספר ללימודי המשך והשתלמויות
מכינה קדם - אקדמית
בית הספר להכשרת מדריכים בספורט
הכשרת מורים לגיל הרך
הכשרת מורים לבית ספר יסודי
הכשרת מורים לחינוך מיוחד [גילאי 6 -21]
תואר שני [M.Ed.] בארגון וניהול מערכות חינוך

מכללת אוהלו - תואר ראשון בחינוך גופני

החינוך הגופני הנו אחד המקצועות החשובים ביותר הנלמדים כיום במערכת החינוך והוא מרכיב משמעותי בתהליך החינוכי המכין את הילד לקראת חייו כבוגר, במדינת ישראל כמו גם בחברות השונות ברחבי תבל. מקצוע החינוך הגופני נושק לכל שלב ושלב בהתפתחותו הרגשית והגופנית של הילד ועוזר לו לבנות דימוי עצמי רגשי וגופני תקינים שהם הם הבסיס ל'נפש בריאה בגוף בריא'.
החינוך הגופני כשמו כן הוא: שילוב בין הקניית ערכים חינוכיים לבין הקניית כישורים גופניים. הוא כולל בתוכו עקרונות חשובים ביותר כמו: ריתמוס, שליטה, וויסות, אסתטיקה, התמדה, חיברות, שיתוף פעולה והתגברות על קשיים ומכשולים, ובכך הוא תומך ביכולתו של האדם ליישם עקרונות אלו ולהחיל אותם גם על תחומי חיים נוספים.
מקצוע חשוב זה נרכש על ידי תלמידי המסלול לחינוך גופני במכללת אוהלו בקצרין בעזרת מורים מצוינים, רמה מקצועית גבוהה, מתקנים מתקדמים, סביבה ידידותית ותנאים מעולים. תלמידנו הם שגרירי השילוב המנצח בין חינוך מעולה, מקצועיות ודרך חיים בריאה.
תוכנית הלימודים כוללת מסלול ארבע- שנתי ובסיומה זכאים בוגרינו לתואר ראשון B.ED. ותעודת הוראה. לקראת שנת הלימודים השלישית שלו, בוחר כל סטודנט במסלול אחת מבין ההתמחויות היישומיות הבאות:
חינוך לספורט ימי
ההתמחות היחידה בארץ להכשרת מורים להוראת מקצועות הימאות. במסגרת ההתמחות, רוכשים הסטודנטים מיומנויות רבות הקשורות לים ולכלי השיט: קיאקים אישיים, זוגיים ואולימפיים, סנונית מפרש, לייזרים וגלשנים ויאכטות. גולת הכותרת של הלימודים בהתמחות, הינה הפלגת סיכום לקפריסין, במהלכה מיישמים הסטודנטים את הנלמד בהתמחות בתנאים אובייקטיביים וצוברים את שמונת ימי ההפלגה הנדרשים לצורך ההשלמה לרישיון יאכטה.
חינוך לקידום הבריאות
התמחות זו מכשירה את הסטודנטים לעסוק בקידום הבריאות בבתי הספר ובמוסדות החינוך הבלתי - פורמאלי, זאת בהתאם לחשיבות שנותן משרד החינוך לקידום הבריאות במערכת החינוך.
ההתמחות מפעילה פרויקט ייחודי בארץ של 'פעילות גופנית לילדים בעלי משקל עודף'. במסגרת הפרויקט, סטודנטים מההתמחות מפעילים קבוצות קטנות של ילדים המוגדרים כבעלי משקל עודף, במטרה לשפר את כושרם הגופני ולהפחית ממשקלם. הפעילות מתקיימת פעמיים בשבוע במתקני הספורט והמעבדות של המכללה. לפרויקט שותפים שירותי בריאות כללית בקצרין ובגולן, מועצה אזורית גולן ופרויקט פר'ח. הסטודנטים הלוקחים חלק בפרויקט, יקבלו בתום לימודיהם, תעודת 'מדריך לאורח חיים בריא, תזונה, בריאות וכושר'.
חינוך גופני למבוגרים
התמחות שתכליתה ליצור מודעות לחשיבות הפעילות הגופנית אצל המבוגרים בקהילה ולהכשיר את המורה לעתיד לעבוד במסגרות כמומחה לפעילות גופנית המותאמת לכל הגילאים, עם דגש מיוחד על פעילות גופנית בגיל פרישה,כל זאת תוך התחשבות במשתנים אנטומיים, פיזיולוגיים, תפקודיים, פסיכולוגיים וחברתיים, של הגיל המבוגר. התמחות זו מכשירה את בוגריה לעבודה עם הגיל השלישי במסגרות של דיור מוגן, מועדוני זהב ועוד.
חינוך לנופש פעיל בטבע
מטרת ההתמחות בנופש פעיל בטבע להכשיר מורים לחינוך גופני המתמחים בפעילות נופש פעיל בחיק הטבע ובמינהל הספורט.
מיקומה הייחודי של המכללה, ברמת הגולן, צופה אל הכינרת, אל החרמון ובקרבה לאתרים רבים, מאפשר התמחות תוך כדי התנסות בספורט של מקצועות הנופש ומקצועות האתגר הייחודיים ובהם: סנפלינג, רכיבה על אופניים, משחקי טבע אתגריים ועוד. התמחות בפעילות נופש בחיק הטבע משלבת בתוכה חינוך לאורח חיים פעיל תוך התנסות בפעילות גופנית ייחודית למקום ולסביבה.
אימון ומדעי האימון

מסלול התמחות חדש אשר בו יעמיקו הסטודנטים את הלימוד בתורות האימון והתחרות ויזכו לתעודות מדריך יכולות גופניות [כושר גופני], מדריך בחדר הכושר, ו/מאמן באחד ממקצועות הספורט התחרותי
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS