לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
תרגום ועריכה
אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בעמ
אגודת הסטודנטים
חשיפה: שיטת לימוד חדשה במתמטיקה לבתי הספר היסודיים
טיפול רגשי בעידן המודרני , להסתכל על הצרכים בעיניים
סטודנטים נוסעים למכללה ברכבל - מעל 500 נסיעות בשבוע האחרון
רוצה להצליח בלימודים? הידעת שבזכות שיפור כתב היד שלך ניתן לשפר את הישגיך בלימודים ?
צמחונות, לא מה שחשבת - המלצת סטודיו סי
איך מממנים את עצמם סטודנטים בתל אביב בתקופת הלימודים
StartOno Accelerator – מחזור ב' בתכנית מאיץ המיזמים של מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו יצא לדרך
בדואר ישראל לומדים את לקחי השנים שעברו ומתכוננים לגל הקניות האינטרנטיות הצפוי בחודש נובמבר
בחר קטגורית לימודים בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר איזור

מנכ'ל המועצה להשכלה גבוהה גדי פרנק: בקרוב תושלם העברת התקציב להמשך בניית הפקולטה לרפואה של בר-אילן

מנכ'ל המועצה להשכלה גבוהה, גדי פרנק: 'בחודשים הקרובים ישלימו המל'ג והממשלה את העברת התקציב להמשך בניית הפקולטה לרפואה של בר-אילן'
השבוע הוסמכו 101 דוקטורים חדשים בפקולטה לרפואה ע'ש עזריאלי של אוניברסיטת בר אילן בצפת.
השבוע התקיים בבית יגאל אלון בצפת טקס הענקת תארי MD [ד'ר ברפואה] ל-101 בוגרים של הפקולטה לרפואה ע'ש עזריאלי של בר-אילן בצפת - 59 בוגרי המחזור הראשון במסלול הארבע-שנתי ו- 42 בוגרי המחזור השני במסלול התלת-שנתי. [שבי חו'ל] 4 מהבוגרים סיימו בהצטיינות יתרה, 10 בהצטיינות ו-6 סטודנטים הגישו עבודות גמר מצטיינות.בטקס  השתתפו  יו'ר ההסתדרות הרפואית, פרופ' ליאוניד אידלמן , מנכ'ל המועצה להשכלה גבוהה, גדי פרנק,נשיא אוניברסיטת בר אילן, הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ, רקטור האוניברסיטה, פרופ' מרים פאוסט, ראש עיריית צפת, מר אילן שוחט, דיקן הפקולטה לרפואה, פרופ' רן טור-כספא, ראשי רשויות בגליל, מנהלי בתי חולים בצפון המסונפים לפקולטה,  חברי הנהלה וסגל הפקולטה, מקבלי התואר ובני משפחותיהם.נשיא אוניברסיטת בר אילן, הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ, בירך את מקבלי התואר דוקטור 'לאחר 6 שנים מהקמת הפקולטה, שהינו מעשה לאומי, חברתי הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל,  ניתן לראות את ההשפעה הגדולה והרחבה של הפקולטה על הגליל. הפקולטה מהווה אבן שואבת לאנשים מצוינים אשר מקיימים את  חזון  הפקולטה להכשיר רופאים עם מחויבות לקהילה בצפון'. פרופ' הרשקוביץ הודה לדיקן הפקולטה, פרופ' רן טור כספא ולסגל הפקולטה על ההישגים שמביאה הפקולטה.


רקטור האוניברסיטה, פרופ' מרים פאוסט, בירכה את הדוקטורים החדשים: 'אתם הסטודנטים נמצאים בחוויה שלא הרבה סטודנטים חווים. אני מאחלת לכם שתצברו ידע וניסיון אך מצד שני תשמרו על ראייה יצירתית, חדשה ורעננה. תהיו רופאים שנותנים רפואה אנושית, עשיית חסד ותמנעו משחיקה'.דיקן הפקולטה, פרופ' רן טור-כספא, בירך את מקבלי התואר: ' יחד איתכם בנינו את הפקולטה והגשמנו את החזון. למדתם מאיתנו ואנחנו הקשבנו לכם. אתם השפעתם על המחזורים הבאים. אתם חלק מדור המייסדים. מכל מקום אני מקבל שבחים על הבוגרים שלנו. בעידן של היום לא צריכים להיות רק רופאים מקצועיים אלא יש גם כוחות משתנים כגון רשתות חברתיות, אינטרנט וכדומה. תאמצו את המקצועיות הרפואית ואל תשכחו שעיקר מטרת הרופא היא לרפא את החולה. תמיד תשמרו על אמון, הסטנדרטים הרפואיים,האתיקה ותהיו מעודכנים. תשאפו לצדק חברתי ולחלוקת משאבים צודקת'.


יו'ר ההסתדרות הרפואית,  פרופ' ליאוניד אידלמן, אמר בטקס: ' נפתחות לפניכם הרבה אופציות: להיות אנשי מחקר, מנהלים, רופאים וכו', לכל אחד מכם יש את הבחירה לבחור את האופציה המתאימה לו אשר יביא אותו לסיפוק יום יומי. היום זה יום חג לקהילה הרפואית שמצטרפים אליה רופאים חדשים . הפקולטה נתנה לכם כלים נגד שחיקה ולימדה אתכם הכי טוב שאפשר'.


מנכ'ל המועצה להשכלה גבוהה, גדי פרנק:' במועצה להשכלה גבוהה יש כוונות להרחיב את המחקר ואת מספר הסטודנטים בפקולטה. לפקולטה יש שיטות חדשניות אשר משפיעות על כל האזור. הפקולטה היא מפעל  ציוני  שאין שני לו. בשבועות הקרובים המועצה להשכלה גבוהה והממשלה ישלימו את ההתחייבות להעברת הכסף לבניית הפקולטה שתמשיך להתפתח'.
ראש עיריית צפת, מר אילן שוחט: ' לפני 6 שנים, כאשר קמה הפקולטה, חשבנו שהיא תהיה מנוף כללי לצפת. לאחר 6 שנים הפקולטה מהווה חלק מהחיים של צפת והגליל. הסגל והסטודנטים הם חלק משמעותי בקהילה אנו רואים בשילוב הפקולטה בעיר תרומה של ממשלפיתוח צפת והאיזור'.


הסטודנטים לרפואה בפקולטה ע'ש עזריאלי לומדים בשני מסלולים: תכנית תלת-שנתית לסטודנטים לרפואה, שהשלימו בהצלחה שנות לימודים ראשונות בפקולטות לרפואה בחו'ל והשלימו בפקולטה ע'ש עזריאלי את השלב הקליני בהכשרתם. תוכנית זו היא ייחודית לפקולטה לרפואה בגליל.  התכנית הארבע-שנתית מיועדת לסטודנטים בעלי תואר ראשון, שלהם רקע בלימודי מדעים.  תוכנית זו מתקיימת באוניברסיטת בר-אילן ובאוניברסיטת ת'א בלבד.


צילום: דרור מילר


שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
לימודים אינפו בגוגל
רכבת ישראל - לוח זמנים
אינסטלטור ברמת גן
אינסטלטור בפתח תקווה
tינסטלטור בפתח תקווה
פסיכותרפיה הוליסטית
לימודי נדל'ן - קורס נדל'ן
קורס פסיכומטרי
קורס טכנאי גז
מהו מיתוג עסקי נכון, מיתוג מוצר או מיתוג חברה?
קורס מסחר באמזון
סרטי גמר
תנאי קבלה לימודי חינוך
גישור - הכשרת מגשרים
אימון אישי
הכשרת מאלפי חיות
רפואה וטרינרית משלימה
לימודים אינפו
פסיכומטרי
קוסמטיקה רפואית
לימודי מחשבים
לימודי איפור
לימודי קוסמטיקה וטיפוח
תואר בהנדסה בתל אביב
לימודי קוסמטיקה, קורס איפור
מכינה קדם אקדמית בווינגייט
לימודי הנדסה תואר B.Sc. בצפון
הכשרת מטפלים
לימודי רפואה משלימה
לימודי עיצוב אופנה
מכינה ללימודי רפואה בחו''ל
פסיכומטרי
לימודי הוראה חינוך
הכשרת מאלפי כלבים
המועצה להשכלה גבוהה
אינדקס עסקים
לימודים
אינדקס לימודים
בניית אתרים

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS