לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
בית הספר לארכיטקטורה
הפקולטה להנדסה
הפקולטה למדעי הטבע
בית הספר למדעי הבריאות
הפקולטה למדעי החברה והרוח
בית הספר לתקשורת
המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון
לימודי תואר שני
מסלולים לתואר דו חוגי
מלגות לימודים
מכינה קדם אקדמית
המרכז ללימודי תעודה
לימודי שמאות מקרקעין

אוניברסיטת אריאל

באוניברסיטת אריאל לומדים כיום למעלה מ – 10,000 סטודנטים, מהם כ -8,500 לתואר אקדמי ויתרתם במכינה הקדם-אקדמית ולבגרות ובבית הספר להנדסאים. כמו כן פועלת יחידה ללימודי חוץ והמשך. הסטודנטים מגיעים אלינו מכל קצות הארץ. אוכלוסיית הסטודנטים מגוונת, ומקיפה את כל רבדי החברה הישראלית: חילונים ודתיים, עולים חדשים לצד ישראלים ותיקים.
שוויון ההזדמנויות, המיושם הלכה למעשה, הביא אלינו גם מספר לא מבוטל של בני מיעוטים, המהווים כ-4% מכלל הסטודנטים. בהקשר זה מהווה אוניברסיטת אריאל מוסד המשמש ככור היתוך לכל שכבות החברה בישראל, והמעיד, על אף חילוקי הדעות והשוני המנטאלי, התרבותי והאידיאולוגי, על יכולתה של האקדמיה לשמש בסיס להידברות ולקירוב לבבות.
לצד יעדיה האקדמיים, האוניברסיטה מציבה לעצמה יעדים ציוניים-חברתיים, ומשקיע משאבים ומאמצים רבים בקליטת עולים. אחוז ניכר מן הלומדים הגיעו אלינו מכל התפוצות. מספר הסטודנטים יוצאי אתיופיה באוניברסיטה הוא הגבוה ביותר בקרב המוסדות להשכלה גבוהה.
הנהלת האוניברסיטה שהציבה לעצמה כיעד את הנגשת ההשכלה הגבוהה לכל, מפנה משאבים עבור מערך תמיכה נרחב לסטודנטים הזקוקים לסיוע לימודי, אישי, כלכלי וטכני, העונה על מגוון צרכי הסטודנט באשר הוא - סטודנטים עולים, בני מיעוטים, וכן בעלי לקויות למידה, קשיי למידה וצרכים מיוחדים.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS