לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
אוניברסיטת תל אביב - עמוד ראשי
לימודי משפטים תואר ראשון
משפטים תואר שני
הפקולטה לניהול
הפקולטה למדעים מדויקים
בית הספר לחינוך
החוג להיסטוריה כללית
הפקולטה להנדסה
מכינה אוניברסיטאית
החוג לאמנות התיאטרון
תואר שני במינהל עסקים

אוניברסיטת תל אביב - הפקולטה למדעי החברה

הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל-אביב נוסדה לפני למעלה מ-30 שנה. באותם ימים רחוקים הייתה האוניברסיטה של תל-אביב יישות אקדמית רכה שחסתה בצילה של אחותה הבכירה - האוניברסיטה העברית בירושלים. במשך עשרות השנים מאז, גדלה וצמחה אוניברסיטת תל-אביב להיות הגדולה באוניברסיטאות ישראל.

הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל-אביב היא כיום מוסד אקדמי תוסס ומוביל המקנה ידע והשכלה לתלמידיו ולתלמידותיו ותורם באמצעות חוקריו לקידום הידע וההבנה של החיים החברתיים. 
חוגים:
בית הספר לעבודה סוציאלית:  
בית-הספר לעבודה סוציאלית ע'ש בוב שאפל הציב בפניו שלושה יעדים עיקריים. היעד האחד, חינוך והכשרה לעבודה הסוציאלית והטמעת הידע והניסיון שנרכש בתלמידי בית-הספר בכל הרמות; היעד השני, יצירת ידע בסיסי ויישומי דרך המחקר התיאורטי והעבודה הקלינית כאחד; היעד השלישי, חינוך למעורבות חברתית וקהילתית. יעדים אלה מקבלים את ביטויים בכל רמות תוכניות הלימודים - בתוכנית לתואר בוגר. אוניברסיטה בעבודה סוציאלית, ובתוכניות לתארים מתקדמים - מוסמך אוניברסיטה ודוקטור בפילוסופיה.
'עבודה סוציאלית' הינה פעילות מקצועית מאורגנת לאיבחון ולפתרון בעיות אשר בתחום תפקודם החברתי של בני-אדם. תכליתה של העבודה הסוציאלית להרבות המשאבים העומדים לרשות בני-אדם, לסייע בעיצובה של פעילות הגומלין בין בני-האדם, להעצים את שליטתם על תנאי חייהם ולשפר את איכות חייהם. עבודה סוציאלית דרושה במיוחד במצבים של משבר, של שינויים אישיים וחברתיים, של מגבלות אישיות ושל קיפוח חברתי.
החוג לתקשורת:
החוג לתקשורת באוניברסיטת תל-אביב הוקם ב- 1995 על רקע השינויים הדרמטיים במפת התקשורת בישראל ובעולם והצורך הגובר בפיתוח מסגרות אקדמיות שיעסקו בהוראה ובמחקר של השלכותיהם. מטרת הלימודים היא להקנות לתלמידים ידע, הבנה וכלי ניתוח של תהליכי התקשורת בכלל ותקשורת ההמונים בפרט, בהקשריה השונים: החברתיים, המשפטיים, הפסיכולוגיים, הכלכליים, הפוליטיים, הטכנולוגיים והתרבותיים. כל אלה נבחנים על רקע מגמות הגלובליזציה והשיח על המודרניות והפוסט-מודרניות בעולם. תוכנית הלימודים מתמקדת בשלושה תחומים:
א. מוסדות התקשורת - עוסק ביחסים ההדדיים בין התקשורת והמוסדות החברתיים כדוגמת עולם המשפט, הצבא, הפוליטיקה, הכלכלה, החינוך, הבריאות והמשפחה.
ב. תכני התקשורת - עוסק במגוון רחב של ז'אנרים בתקשורת המודפסת והאלקטרונית, במאפייניהם המבניים והתוכניים, בערכים ותפיסות העולם המובלעים בהם ובדרכי ייצוג המציאות.
ג. קהלי התקשורת - עוסק במגוון אוכלוסיית בעלות מאפיינים ייחודיים [כדוגמת נשים וגברים, ילדים ובני נוער, קבוצות מיעוט אתני, דתי ומיני וכדומה] ויחסיהן המורכבים עם מוסדות התקשורת ותכניה. היבטים אלה נבחנים לגבי טכנולוגיות תקשורת מגוונות, מהמסורתיות ועד החדשניות ביותר.
בית הספר למימשל ולמדיניות
בית הספר לכלכלה
החוג ללימודי עבודה
החוג למדע המדינה
החוג לפסיכולוגיה
החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
החוג למדיניות ציבורית

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS