לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
סדנאות איור - ציור - רישום - קומיקס
סדנאות אומנות
החומר - ציור מדמיון - טקסט
עיצוב פנים - בניית אופניים - פורצלן - בובנאות - שריפות מיוחדות
סדנאות שיווקיות - מכירה - רעיוניות - חדשניות
סדנאות אוכל
תרפיה באומנות - רישום אורבני - סיורי אדריכלות - יסודות
תחריט - פיסול מחומרים שונים - הדפס

בצלאל - המצלמה והפרזנטציה

מבוא לעולם הוידאו


הוידאו הפך למדיום זמין ונגיש לכל. כמעט בכל כיס נמצאת מצלמת וידאו רבת עוצמה המאפשרת לאוחז בה לתעד, ליצור ולשתף. יכולת מופלאה זו פורצת אפשרויות תקשורת חדשות עם קהל לקוחותיך, שותפיך, חבריך ועמיתיך, אך האם מספיקה מצלמה טובה כדי ליצור וידאו איכותי שישיג את מטרותייך?
במהלך הקורס הסטודנטים יתנסו באופן מעשי במרכיבי ההפקה השונים: תסריט, בימוי, צילום, עריכה וסאונד.


קהל יעד: מיועד לקהל הרחב.


מרצים: אריאל מירוז


מטרת הקורס: הבנה, ידע וכלים מעשיים ביסודות התחביר והמבע הקולנועיים והטלוויזיוניים, פיתוח יכולת יצירה עצמאית אותנטית, שכלול השליטה במצלמה מחובבנית למקצועית, פיתוח רעיוני מסיפור נרטיבי אל עולם הוידאו, מושגי יסוד קולנועיים, בניית קומפוזיציה ומרחב קולנועי, מרעיון לתסריט, מתסריט לצילומים, אסתטיקה צילומית, תפעול מצלמות באופן מקצועי, עבודה עם תאורה טבעית ומלאכותית, עבודה עם קול, מחומר גלם לתסריט ערכיה, עריכה על שלביה השונים.


צילום דיגיטלי


האם עבורך הצילום הוא אמצעי או מטרה? כך או כך, לבטח נסכים כי דרושה יותר ממצלמה דיגיטאלית חדשה על מנת לשפר את רמת הצילום שלך.


קהל יעד: הקורס מיועד הן לחובבי צילום והן לצלמים אשר מעוניינים להבין לעומק את המדיום הדיגיטאלי.


מרצים: יעקב ישראל


מטרת הקורס: לספק את הכלים הטכניים, המעשיים והרעיוניים שיאפשרו לתלמידים לצלם, לעבד, להבין ולפרש צילום ומציאות צילומית. לפתח הבנה מעמיקה של תהליך הצילום. מיומנות הפעלה ושימוש בציוד הצילום הדיגיטאלי.


נושאים ותכנים: כיצד לפעול נכון ולשלוט על ציוד צילום:  מצלמות 35 מ'מ דיגיטליות, עדשות נשלפות חצובות וכו', הבנת משמעות אורך המוקד של עדשות, צמצם ומהירות, עומק שדה וכיצד לבחור עדשה עפ'י הנושא ותנאי הצילום, מדידת אור נופל, חוזר, ממוצעים ומדידה מכרטיס אפור, מבזק מובנה/חיצוני, חצובות' מהו ISO דיגיטלי וכיצד בוחרים בערכים המתאימים לנושא המצולם ולתוצר הסופי שלנו, עקרונות הצבע בצילום דיגיטלי:
White Balance
, הבנה של אור, כיצד הוא משפיע על תוכן הצילום, היכולת שלו לבנות את התצלום או לפגוע בו, כיצד להשיג את התוצאות הטובות ביותר. הרצאות ילוו בחומר ויזואלי ויומחשו שיטות העבודה של צלמים, בהתאם לחומר המעשי הנלמד.


סיפור דרך עדשת המצלמה - למורים


הווידיאו הפך למדיום זמין ונגיש לכל. כמעט בכל כיס נמצאת מצלמת וידאו רבת עוצמה המאפשרת לאוחז בה לתעד, ליצור ולשתף. יכולת מופלאה זו פורצת אפשרויות תקשורת חדשות עם קהל לקוחותיך, שותפיך, חבריך ועמיתיך, אך האם מספיקה מצלמה טובה כדי ליצור וידאו איכותי שישיג את מטרותייך? במהלך הקורס הסטודנטים יתנסו באופן מעשי במרכיבי ההפקה השונים: תסריט, בימוי, צילום, עריכה וסאונד.


קהל יעד: מיועד לקהל הרחב


מרצים: אריאל מירוז


מטרת הקורס: הבנה, ידע וכלים מעשיים ביסודות התחביר והמבע הקולנועיים והטלוויזיוניים, פיתוח יכולת יצירה עצמאית אותנטית, שכלול השליטה במצלמה מחובבנית למקצועית, פיתוח רעיוני מסיפור נרטיבי אל עולם הוידאו, מושגי יסוד קולנועיים, בניית קומפוזיציה ומרחב קולנועי, מרעיון לתסריט, מתסריט לצילומים, אסתטיקה צילומית, תפעול מצלמות באופן מקצועי, עבודה עם תאורה טבעית ומלאכותית, עבודה עם קול, מחומר גלם לתסריט ערכיה, עריכה על שלביה השונים.


פרזנטציה


הקורס פרזנטציה הינו קורס מעשי, פרקטי, אשר מעניק כלים טכניים לחיזוק כישורי הפרזנטציה תוך השמת דגש על הפן הקריאיטיבי שהופך מצגת בינונית למצגת בלתי נשכחת. הקורס יתרגל את כישורי הפרזנטציה של כל אחד מהמשתתפים. כל שיעור מובנה כ'סטודיו' בו יתבצע תרגול של קבוצה מול מנחים ויחיד מול מנחים את הביקורת יעבירו המנחים והמשתתפים עצמם, על מנת לאפשר ללמוד מקרים רבים יותר בזמן קצר יותר.


קהל יעד: הקורס פונה לכל מי שמוצא עצמו עומד בפני קהל ורוצה להעביר רעיון, בין אם במסגרת אישית או מקצועית. מתאים למנהלים, מנהלי פרוייקטים, אנשי שיווק, אנשי מכירות, מדריכים, פוליטיקאים ומורים.


דרישות הקורס: נוכחות ב-80% מהמפגשים, ביצוע תרגילים בכתה והשלמות בבית ברמה שבועית, השתתפות בפרזנטציה קבוצתית. 


מרצים: יוראי גבריאל, יעל טוני שוורץ


מטרת הקורס: לחזק את היכולת ליצור ולהעביר מצגות אפקטיביות לקהלים מגוונים, לחדד את ההבנה של השיקולים המעצבים את הפרזנטציה, הכרת כלים וטכניקות יצירתיות לתכנון הפרזנטציה, עיצובה והעברתה, יצירת בסיס ללמידה מתמשכת ויכולת חשיבה ביקורתית שמטרתה לצאת מהטמפלייט ולעצב מצגות מרשימות יצירתיות ומרתקות.


נושאים ותכנים: תוכן וטכניקות של העברת המסר בפרזנטציה, תוך התחשבות בקונטקסט: מבניות הנאום, שימוש נכון בשפת המצגת בהקשר לקהל, העמדה גרפית, שפת גוף, במהלך חמשת השיעורים הראשונים נתרגל רפרזנטציות על פי נושא מוכתב, כאשר בשיעור האחרון יוכל כל משתתף להציג נושא לבחירתו. השיעורים יתועדו בווידיאו ובסוף הקורס יקבל המשתתף סרטונים עם הפרזנטציות שהעביר, שישמשו ככלי ניתוח לבחינת התקדמותו ויעזרו לו בהכנה לפרזנטציות עתידיות

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS