לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
סדנאות איור - ציור - רישום - קומיקס
סדנאות אמנות
החומר - ציור מדמיון - טקסט
המצלמה והפרזנטציה
עיצוב פנים - בניית אופניים - פורצלן - בובנאות - שריפות מיוחדות
סדנאות שיווקיות - מכירה - רעיוניות - חדשניות
סדנאות אוכל
תחריט - פיסול מחומרים שונים - הדפס

בצלאל - תרפיה באומנות, רישום אורבני, סיורי אדריכלות, יסודות

סיורי אדריכלות


סדרת מפגשים המיועדת למי שמעוניין להעשיר את ידיעתם בתחום האדריכלות. הקורס מתאים במיוחד למעוניינים להירשם ללימודי ארכיטקטורה. במהלך הקורס יתקיימו שבעה סיורים בהם ייבחנו היבטים אדריכליים שונים.


קהל יעד: למעוניינים בלימודי אדריכלות במוסדות האקדמיים הגבוהים ולקהל הרחב שוחר התרבות ואוהבי ירושלים באשר הם


מרצים: אייל בן שושן


מטרת הקורס: הכרות עם נופה האורבני של ירושלים תוך דגש על נקודות מפתח ושכיות חמדה אדריכליות, חשיפה למושג יסוד באדריכלות וייצוגם במרחב האורבני, פיתוח יכולת האבחנה- התבוננות וניתוח החלל תוך הקניית אלמנטים הבונים את החוויה האדריכלית, הגברת הסקרנות לעולם האדריכלות ופיתוח ביקורת אדריכלית.


נושאים ותכנים: למידת מושגי בסיס בעולם האדריכלות, סיורים במוקדים אדריכליים חשובים בירושלים.


מכינה לתרפיה באמנות


התכנית מציעה מעל 300 שעות אמנות למעוניינים להתקבל ללימודי תרפיה באמנות. תכנית אינטנסיבית במתכונת של סדנאות אמן מקצועיות. התכנית מוליכה את הסטודנטים לעשייה עצמאית דרך מפגשים עם אמנים, עבודה משותפת, ושימת דגש על עבודה אישית לכדי התפתחות כיוצר עצמאי -מתוך אמונה שממקום זה הידע זורם הלאה ללא עכבות הן בסטודיו והן בעבודה הטיפולית.


קהל יעד: לאלו שבכוונתם לפנות ללימודי תרפיה באמנות, המעוניינים להשלים שעות אמנות המהוות דרישת סף לקבלה ללימודי תרפיה באמנות.


מרצים: מאיה ישראלי, שי אזולאי, עינת אמיר, מוריה בן אבות, מידד אליהו, גוסטבו בגורסקי


מטרת הקורס: רכישת ידע וניסיון עם מגוון תחומי יצירה, הבנת תהליך היצירה, צבירת ניסיון בטכניקות יצירה שימושיות לעבודה הטיפולית, התפתחות אישית כאמן עצמאי.


נושאים ותכנים: הכרות עם פרקטיקות שונות מתחומי היצירה, ביניהן: בובנאות, הדפס רשת, רישום, פיסול בחומרים רכים, ציור בצבעי טמפרה, ציור בדיו


רישום אורבאני ירושלים


רישום הסיפור העירוני- התבוננות במרחב האורבני ובסיפורים הבונים אותו. הסדנה מיועדת למעוניינים להכיר ולשכלל את יכולת הרישום והתיעוד של מקומות עירוניים, מבנים וסיפורי המבנים והאנשים הקשורים אליהם בעיר ההיסטורית ירושלים. במהלך המפגשים ניצור יומן מסע אישי בזמן ובחלל העירוני. היומן יכיל שילוב של יצירה אישית:  רישום, ציור, תיאור הסיפור והבנת הסביבה הפיזית והאנושית.


קהל יעד: מתאים ללומדי אדריכלות


מרצים: אמיר שהם


מטרת הקורס: היכרות עם הרישום ככלי שבאמצעותו ניתן לשכלל את יכולת התבוננות בתופעות סביבתיות בקנה מידה עירוני ומבני, ככלי תקשורת להעברת רעיונות ומושגים, ככלי ליצירת סיפור של מקום, וככלי אישי ליצירת הסיפור שלי.


נושאים ותכנים: עיקר העבודה תהיה בשטח תוך לימוד ותירגול שיטות רישום מהיר וטכניקות ציור שניתן להשתמש בהן בנוחות תוך כדי סיור בשטח או בתוך מבנה, הכרת הכלים שמשמשים בסוג רישום כזה כגון רישום בעיפרון, פחם, דיו, צבעי מים מרקרים ועוד, רישום באתרים שונים בהם משתלבים הסיפור האורבני/ אדריכלי עם סיפורי האנשים החיים במקום, הכרת טכניקת הכתיבה על גבי רישומים וקולאג׳ים להצגת חוויות המקום, עבודה על ספר סקיצות “יפאני” שבנוי כמגילה מקופלת כך שנוכל להציג את כל העבודות ביחד, שיחות בהן נכיר אמנים וקבוצות שעוסקים ברישום אורבני ושעבודתם מכילה איכויות אמנותיות ותיעודיות.


קורס יסודות


קורס יסודות עיצוב, אמנות ואדריכלות, מעניק ללומדים בו יסודות מוצקים בתחומי התוכן הנלמדים בבצלאל. הקורס מהווה אלטרנטיבה איכותית ומעמיקה למכינות לעיצוב ואדריכלות. קורס זה מהווה מסגרת תומכת ומעשירה, המעניקה קרקע פורייה לצמיחה ברמה האישית והמעשית באופן המסייע להתמקד במטרות האינדיבידואליות של כל תלמיד ותלמיד. הקורס כולל מעקב פדגוגי אחר התקדמות התלמידים ושעות ייעוץ אישיות לאורך הקורס וכן שני ימי ייעוץ מרוכזים באמצעו ובסופו. בנוסף תלמידי הקורס יוזמנו להשתתף בפעילויות נוספות כגון מרתוני תרגול ויצירה אשר יתקיימו במהלך התקופה. הקורס מועבר על ידי נבחרת מרצים יוצאת מהכלל, העבודה הינה בקבוצות קטנות והיחס הינו אישי וחם. 


קהל יעד: קורס יסודות מיועד למעוניינים להתקבל ללימודי עיצוב, אדריכלות ואמנות בבצלאל ובמוסדות מובילים אחרים.


מרצים: חנן גלבנדורף, שי אזולאי, עומרי בן ארצי, טל גדון, יולי כהן, אורה לב, אבי סבח, ישי נגר, הילה נועם, אמיר שהם


רקע: תהליך הקבלה למחלקות השונות בבצלאל דורש מהמועמדים להוכיח כי ביכולתם להצליח כסטודנטים.


המציאות אשר נוצרה עקב ריבוי המכינות הביאה לכך שרבים מהמועמדים מגיעים למבחנים כשהם מוכנים לענות על שאלות מסויימות ולהציג תמונה מסוימת אשר לא תמיד משקפת את יכולותיהם הייחודיות


מטרת הקורס: לפתח את היכולת הרעיונית ויכולת הניתוח ולהקנות כלים איכותיים לשיפור רמת הדיון והשיח, פיתוח יכולות מעשיות בתחומי התוכן של בצלאל תוך התנסות אינטנסיבית ביצירה בתחומים הרלוונטיים, הכנה ללימודים גבוהים בתחומי העיצוב, האדריכלות והאמנות.


נושאים ותכנים: רישום וציור, אדריכלות, עיצוב תעשייתי ועיצוב המוצר, תקשורת חזותית ועיצוב גרפי, אנימציה, צילום, וידאו, רישום אורבני


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS