לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
לימודי רפואה, רפואת שיניים, רוקחות
חודש פתוח במכללת אחוה
אוניברסיטת חיפה נותנת קורס מתנה למשוחררי צה'ל ושירות לאומי
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
עבודות אקדמיות
תרגום ועריכה
לצאת לדייט
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
תואר ראשון במדעי התזונה לימודי רפואה בהונגריה
כיצד הקפה הירוק יתרום ללימודים שלכם? מורה נבוכים למי שקונה רכב ראשון איך להתכונן לבחינות קבלה ללימודי רפואה בחו'ל? טיפים לטיול עצמאי בחו'ל רוצה להיות קואצ'ר/ית [מאמן אישי]?? לעשות כסף בחו'ל - כיצד? קורסי פורקס להשקעה במט'ח לימודי תואר בתרגום
לימודים - מערכת מקוונת לסיוע בהכנת שיעורי בית - מורים פרטיים און ליין
חינוך טוב ואיכותי איננו מותרות, אלא הנדבך החשוב ביותר לרווחה ולצמיחה כלכלית וחברתית. בשנה האחרונה אנו עדים למחאות הולכות וגוברות על יוקר המחיה, הפערים הכלכליים והצורך בשינוי כמעט בכל תחום. אנו עדים לכך שהפערים הכלכליים/ תרבותיים בישראל מתעצמים ומעמד הביניים גדל ונפגע עם השנים. המיזם החדשני my help לעזרה בלימודים , הוקם כמענה לצורך שעלה בקרב אנשי חינוך בישראל, במטרה ליצור מסגרת שיוונית וסיכוי שווה לעזרה בלימודים, לכלל תלמידי ישראל, בלי הבדלי מעמד סוציו אקונומי, אזור מגורים או חוסן התא המשפחתי.
אוניברסיטאות תל אביב ובר אילן דנות באיחוד המכינות הקדם האקדמיות שלהן
הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב הסמיך את הנהלת המוסד להמשיך בתהליך של איחוד המכינות של אוניברסיטאות תל אביב ובר אילן. המכינה המשותפת תפעל בקמפוס בר-אילן.

רכב פרטי או תחבורה ציבורית? מדריך לסטודנט
כיום בישראל, לימודים גבוהים הם חלק ממסלול ההתקדמות הרשמי. כמעט ולא ניתן להתקדם בלא תואר ראשון. עם זאת, יוקר העלויות גורם לכך שמרבית הסטודנטים נדרשים לעבודה במקביל ללימודים, ולעתים אף למצוא עבודה במשרה מלאה. אחד השיקולים החשובים במציאת עבודה, למעט ההכנסה הצפויה והתאמת שעות העבודה לשעות הלימודים, הוא ההגעה ממקום אחד לאחר.
מרחק הנסיעה והקושי להגיע ממקום למקום הם רק שניים מהשיקולים הללו. אחת ההחלטות המסייעות בהתמודדות עם השיקולים הקשורים למוסד הלימודים, מקום העבודה ומציאת מקום מגורים לתקופת הלימודים, היא הבחירה בין רכב פרטי לבין תחבורה ציבורית.
גל הטבות לסטודנטים - הגיע הזמן
סטודנטים - אולי האוכלוסייה האומללה ביותר בעיני עצמה במדינה. ולמרות שלפעמים סטודנטים נוטים להפליג מעט בדמיון כשהם מדברים על מצבם הגרוע - יש בהגזמות גרעין של אמת. הסטודנט הוא, לרוב, קודם כל צעיר. הוא משלם שכר לימוד גבוה שלפעמים קשה לו לעמוד בו [בייחוד במכללה], נאלץ לעתים קרובות להסתמך כלכלית על ההורים, גר בדירה צפופה במיוחד או בחדר בבית ההורים, לומד שעות ארוכות ומתישות ביום ועובד בעבודה סטודנטיאלית מתישה וקשה. וכל אלה - המלצרות, העייפות, הקושי הכלכלי - בשם הבטחה עתידית להצלחה אקדמאית ואישית.
טיפים איך להעביר את הזמן ברכבת
נסיעה ברכבת היא, במובן מסוים, עניין של טעם. יש בינינו את אלה שאוהבים מאוד את הנסיעה ברכבת עצמה – את הרחש, המהירות והכוח המתפרץ. לרובנו, למרבה הצער, מדובר בטרדה מיותרת. הרכבות בישראל הן ארוכות וצפופות לעתים קרובות, וההמתנה להן יכולה לקחת זמן שמתקרב לזמן הנסיעה בשבילו היית צריך את הרכבת מלכתחילה. אבל לחלקנו – חיילים, סטודנטים או סתם אנשים שמקום עבודתם מרוחק יחסית מהבית – הרכבת היא הכרח, ואנחנו מבלים בה זמן רב כל יום.
האם באמת צריך תואר ראשון?
לא כולנו יודעים מה ללמוד. יתרה מכך – לא כולנו יודעים אם ללמוד. בשביל לא מעט מאיתנו, עצם המחשבה על לחזור לשבת בכיתה, כשאדם מבוגר ומנותק מנסה להעביר לנו חומר לימודי שלא מעניין אותנו – מרתיעה ומפחידה. שיקול נוסף הוא שיקול כלכלי – לימודים אקדמיים הם עסק יקר, בוודאי גם בהתחשב בקושי לעבוד במשרה מלאה במקביל אליהם.
המקומות הכי חמים לחופשת הסמסטר הקרובה
מי שאוהב את החורף סובל מלא מעט אכזבות מהחורף הישראלי. כשמדברים על חורף חם, ישראל היא בהחלט המקום הנכון לחשוב עליו, תרתי משמע. אבל, אם אתם רוצים לחוות חורף אמיתי, ושהחום יהיה רק על רחבת הריקודים, בזמן שבחוץ יש שלג והאווירה צחה ומרעננת כמו שבחורף אמיתי צריכה להיות, ישראל זה ממש לא המקום להיות בו בחורף.
יתרונות שלא הכרתם במכללה אקדמית
השאלה המהותית בה מתחבטים סטודנטים רבים, היא לא האם ללמוד או מה ללמוד, אלא היכן הכי נכון ללמוד. ריבויי מרכזי הלימוד בישראל, החל מאוניברסיטאות, דרך מכללות ציבוריות ופרטיות ועד בתי ספר לקורסים מקצועיים, מעמידים רבים אל מול שאלת העדיפות. בכדי לתת את הטון האובייקטיבי באשר לבחירה הנכונה, יש לקחת בחשבון את העובדות בשטח, אל מול הצורך והרצון של כל סטודנט.
לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס אילוף כלבים
קורס טכנאי גז
תנאי קבלה - לימודי חינוך
לימודי משפטים
מכללות
אינדקס מכללות
המכללה האקדמית נתניה
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
מכללת אוהלו
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת המינהל הטכני
המכללה למינהל
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
המכללה לצילום קרית אונו
המכללה לאופנה מרים
המכינה בוינגייט
גומא - אימון וגישור
בית צבי
השלמת בגרויות
חינוך
פורטל לימודים
אינדקס לימודים
קורס תיווך
בניית אתרים

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS