לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
בית הספר למאמני תזונה - הטמעת יסודות ה Coaching בחיים האישיים והמקצועיים
הכנה לבחינת רישוי ברוקחות
לימודי רפואה בחו'ל, רפואת שיניים, רוקחות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
עבודות אקדמיות
תרגום ועריכה
.
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
NCS - בית הספר למאמני תזונה לימודי סיעוד
תמיד רצית להיות גרפיקאי? עכשיו גם אתה יכול זהירות! משווקים לא מורשים מידע על הרשמה ללימודים כיצד הקפה הירוק יתרום ללימודים שלכם? מורה נבוכים למי שקונה רכב ראשון איך להתכונן לבחינות קבלה ללימודי רפואה בחו'ל? טיפים לטיול עצמאי בחו'ל רוצה להיות קואצ'ר/ית [מאמן אישי]??
אוניברסיטת תל אביב - חוקרות גילו יצור ימי חדש
חוקרות מאוניברסיטת תל אביב גילו יצור ימי חדש שיודע לפלוט את כל מערכת העיכול שלו בעת סכנה, להישאר בחיים ואז לבנות אותה מחדש. האם יתכן שנמצא מפתח לחידוש איברים חיוניים גם באדם? המאמר פורסם בסוף השבוע בכתב העת Scientific Reports מקבוצת Nature
פחם ירוק – יש דבר כזה!
נפנפתם ופיחמתם? מתברר שפחם יכול להיות גם מוצר ידידותי לסביבה: במסגרת קורס עיצוב אריזות, סטודנטים מן המחלקה לתקשורת חזותית - מדיה חדשה שנה ב' של הנדסאים באריאל גויסה לעצב מארז למוצר ייחודי – פחם ירוק: פחם המיוצר ללא פגיעה סביבתית.

לימודים - בכירי משרד הכלכלה התארחו במעבדת פאבלאב ישראל, כאורחי בית הספר לעיצוב של המסלול האקדמי
משקיעים בחינוך ולימודים - בכירי משרד הכלכלה התארחו במעבדת פאב לאב ישראל, מעבדה לעיצוב וייצור דיגיטלי והדפסות תלת מימד, כאורחי ביה'ס לעיצוב של המסלול האקדמי במכללה למינהל. מעבדת הפאב לאב, השוכנת בשכונת ג'סי כהן בחולון, הוקמה ביוזמת ביה'ס לעיצוב של המסלול האקדמי המכללה למינהל בשיתוף המרכז לאומנות דיגיטלית בחולון.
המסלול האקדמי המכללה למינהל יחשוף קיר זיכרון להנצחת סטודנטים ובוגרים
המסלול האקדמי המכללה למינהל יחשוף לקראת יום הזיכרון הקרוב לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, קיר זיכרון להנצחת סטודנטים ובוגרים של המכללה אשר נספו במערכות ישראל, שירות המדינה ופעולות איבה.
על קיר ההנצחה אשר ימוקם ברחבה המרכזית של הקמפוס, חרוט משפט משירו של חיים גורי 'זכרונו, אחים ורעים, כי נפלנו בשם החיים!', לצד שמות הסטודנטים והבוגרים הנספים.
אוניברסיטת תל אביב - סיכום מצב האנטישמיות בעולם בשנת 2014
עלייה של כ-40% במקרי האנטישמיות האלימה, החמרה בביטויים האנטישמיים בכלל, יהודים חוששים לעתידם.
שנת 2014 הייתה אחת השנים הגרועות בעשור האחרון, 2014-2004, ורק שנת 2009 הייתה גרועה ממנה. דו'חות מדאיגים ומתריעים המשיכו ובאו מארצות רבות, במיוחד ממערב אירופה ומצפון אמריקה. בכל אחד מהם תועדו מאות ולעתים אף למעלה מאלף אירועים אנטישמיים מסוגים שונים. המגמות שאפיינו שנה קשה זו, שבה התרבו ביטויים אלימים, מילוליים וחזותיים של אנטישמיות, המשיכו בתחילת שנת 2015, בה התרבו גם מקרי רצח והתקפות אחרות.
שיתוף פעולה בין המכללה להנדסאים אורט ביאליק לחברת החשמל
כנס בהשתתפות ראשי חטיבות בחברת החשמל לבין סטודנטים ממגמת הנדסאי חשמל נערך לאחרונה במכללת אורט קרית ביאליק ובמהלכו הוצגו בפני הסטודנטים תקנות וחידושים בחוקי החשמל בארץ.
מפגש זה הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לחברת החשמל במטרה לחשוף בפני הסטודנטים ידע מעשי פרקטי מגורמים בכירים בחברת החשמל, לחשוף את חברת החשמל כמקום עבודה פוטנציאלי לבוגרי המגמה ולחשוף בפני נציגי החברה הבכירים את העתודה המקצועית את מי שיעסקו ויובילו בתחום זה את מגזרי המשק השונים.
מחקר באוניברסיטת חיפה לבדיקת קשר סיבתי בין זיהום האוויר ורמת התחלואה במפרץ חיפה
אוניברסיטת חיפה מובילה פרויקט חשוב בתחום בדיקות זיהום הסביבה. אמר על הפרויקט פרופ' שמואל רשפון, רופא מחוז חיפה: 'בזכות המחקר הזה נדע בפעם הראשונה, על בסיס עובדות מדעיות, האם יש קשר סיבתי בין זיהום האוויר ורמת התחלואה במפרץ חיפה'.
לומדים איך לקדם את האתר בגוגל - שירות חדש לעסקים קטנים ובינוניים
חברת אינפו ערוצי מדיה ותקשורת משיקה את שירות SEO Check UP לבדיקת הפוטנציאל לקידום אתרים במנוע החיפוש של גוגל בצורה אופטימלית. אלי שמש, מנכ'ל חברת אינפו ערוצי מדיה ותקשורת: השירות החדש SEO Check Up מאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לבצע בדיקה של אפשרויות קידום האתר ברשת, ומציע מקצה שיפורים להגדלת הנראות ברשת.
לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
לימודי מנהל עסקים
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס טכנאי גז
תנאי קבלה - לימודי חינוך
לימודי משפטים
מכללות
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
לימודי אופנה וסטיילינג
המועצה להשכלה גבוהה
תואר ראשון בחינוך
פורטל לימודים
אינדקס לימודים
קורס תיווך

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS