Booking.com
לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
לימודים בהונגריה
בית הספר למאמני תזונה - הטמעת יסודות ה Coaching בחיים האישיים והמקצועיים
הכנה לבחינת רישוי ברוקחות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
תרגום ועריכה
.
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
קורס מסחר באמזון קורס טכנאי גז
לימודי רפואה באוניברסיטת דברצן בהונגריה הרכבים הקומפקטיים החדשים ששווה לכם להכיר יום בחייו של מנהל משאבי אנוש התקבלתם למקום עבודה חדש - כל מה שחשוב לבדוק מבלים שעות מול המסך? זה לא עושה לכם טוב רוכשים רכב? הבחירה שלכם תשפיע על ההוצאות שלכם תמיד רצית להיות גרפיקאי? עכשיו גם אתה יכול זהירות! משווקים לא מורשים
3 דרכים לקבלת הלוואה שתעזור לכם לממן את הלימודים
המצב בשוק העבודה מייצר מצב מורכב למדי עבור צעירים אשר מעוניינים להתחיל את חייהם: מצד אחד המעסיקים דורשים תואר אקדמי כמעט בכל סוגי התפקידים שבשוק העבודה. מן הצד השני, העלות הגבוהה של שכר הלימוד מקשה על צעירים רבים להתחייב לשנים של אבדן הכנסה והשקעה בלימודים. אין ספק, הלימודים באוניברסיטה מטילים על הסטודנט ועל משפחתו על כלכלי כבד. מעבר לעלויות המחייה קיימת העלות המשמעותית של שכר הלימוד לאורך שנות לימוד ארוכות, וסטודנטים רבים מתקשים לשלב עבודה ולימודים וזקוקים למלוא הזמן החופשי שלהם כדי לעמוד בהצלחה בדרישות התואר.
נוסעים לחו'ל בחופשת סמסטר? 5 דברים שאתם חייבים לעשות לפני הטיסה
תקופת הלימודים האקדמיים היא מהתקופות היפות והחופשיות ביותר בחייו של אדם. למרות זאת, הכל יודעים שהסטודנטים נדרשים לעבודה קשה ומאומצת בעולם תחרותי ומאתגר. לכן חשוב במיוחד ליהנות מהחופשות השונות במהלך שנת הלימודים ולוודא שאתם ממלאים מצברים לקראת המשך השנה. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לארגן נסיעה לחוץ לארץ, אשר בה תוכלו להשלים את השכלתכם, לראות עולם ולחוות חוויות בלתי נשכחות.
ישנם כמה דברים שחייבים לדאוג להם לפני שנוסעים לחו'ל כדי לוודא שהחוויה תהיה טובה ואיכותית ולא תסתיים במפח נפש עבור כל הנוגעים בדבר. שימו לב לרשימה המופיעה כאן וודאו שדאגתם לכל הפרטים כדי להבטיח הנאה מושלמת.

ללמוד ולהחכים באמצעות האינטרנט
האינטרנט הינו כלי בעל עוצמה ומותיר רישומו בחברה בשורה ארוכה של תחומים. ניתן להשתמש בו לצורך פרסום מידע, לצרכים מסחריים, להעברת מסרים ומידע, ובין היתר, גם ללימוד. אפשר להביא לפחות שלושה שימושים לאינטרנט שיכולים לפתח אותנו באופן עצמאי - ניתן ללמוד שפות באמצעות אתרים ואפליקציות ייעודיות כמו,Duolingoויקיפדיה כמקור מידע אינסופי, קורסי תכנות וטכנולוגיה מקוונים באתרים כמו:lynda.com ואפילו לימודי דת ותיאולוגיה.
איך שורדים את הלימודים האקדמיים ?
לימודי תואר ראשון הם לימודים אינטנסיביים שאורכים לפחות 3 שנים, ובפקולטות שונות אף יותר. עומס הלימודים גדול מאוד והם גוזלים את מרבית זמנו של הסטודנט. כל סטודנט רוצה להצליח, ולכן, מקדיש את מרבית זמנו לנוכחות בשיעורים, לבילוי בספריות, לכתיבת עבודות ולהכנות לבחינות השונות. התוצאה היא שיש לו קושי במציאת תעסוקה שתורמת לקבלת שכר עבודה. המצב בשנה הראשונה הוא, לרוב, הקשה ביותר כי בשנה זאת עומס הלימודים רב מאוד.
לימודי חינוך לגיל הרך - מהם אפשרויות התעסוקה בתחום?
רוב האנשים אשר נמצאים לפני בחירת מסגרת לימודי מקצוע, יפעילו מערך נרחב של שיקולים בטרם ביצוע הבחירה במסגרת המתאימה.
אחד מהשיקולים העיקריים אשר ישפיעו באופן משמעותי על הבחירה קשור לאפשרויות התעסוקה בתחום הרלוונטי. לימודי מקצוע הן לתואר והן ללימודי תעודה, כרוכים בדרך כלל בשנים של השקעה ומחויבות, כך, שאותם אנשים שרוצים להירשם אל לימודים אלו או אחרים חייבים להבטיח לעצמם שהזמן לא יתבזבז לחינם ובסיומו הם יוכלו לקצור את הפירות וליהנות מאפשרויות תעסוקה מגוונות.
לימודי איפור מקצועי - מה הם יתנו לכם?
מי שמתעניין יכוללרכוש כיום ידע מקצועי נרחב באמצעות רשת האינטרנט – ללמוד טכניקות שונות ולחזות בהדגמות רבות לאין מספר. במקביל יש באפשרותו לגשת לדוכני הקוסמטיקה ולהתוודע מקרוב לשפע המוצרים הקיימים בשוק. חוויה זו גורמת לאשליה, לפיה אין עוד צורך בהכשרה של ממש, וכל אדם שראה כמה סרטונים ברשת מסוגל לאפר בצורה המקצועית ביותר. האשליה הזו יכולה לגרום לנזק של ממש, וכדאי לדעת שהכשרה מקצועית היום חשובה היום יותר מאי פעם דווקא בגלל ריבוי השרלטנים והחובבנים בתחום.
סטודנטים - בדקו שאתם מבוטחים בקמפוס
סטודנטים המעבירים את מרבית זמנם במרחבי הקמפוס, ראויים לכיסוי ביטוחי בגין תאונות כאלו ואחרות העלולות להתרחש בכל רגע נתון במהלך יום הלימודים. בחלק הארי של מוסדות הלימודים הגבוהים, ביטוח בגין תאונות אישיות העלולות להתרחש לכל אחד ואחת מהסטודנטים נרכש באופן קולקטיבי על ידי אגודות הסטודנטים.
פוליסות אלו מעמידות לרשות כל אחד ואחת מהסטודנטים פיצוי כספי הנע בין 100,000 ל-200,000 שקלים במקרים בהם התאונה האישית בה הוא היה מעורב הובילה לנכות. כמו כן, פוליסת תאונות אישיות לסטודנטים כוללים מרכיבי כיסוי בגין אובדן כושר עבודה ומקרי מוות. חלק מהפוליסות הנרכשות על ידי אגודת הסטודנטים כוללת מרכיבי פיצוי כפסי גם בגין תאונות אישיות המתרחשות מחוץ לכותלי הקמפוס.
עייפים במהלך ימי לימודים ולא יודעים למה? 5 דברים שאתם חייבים לדעת
מתקשים לשמור על ריכוז לאורך יום לימודים? סובלים מעייפות כרונית המונעת מכם להתרכז בלימודים? בשורות הבאות ריכזנו עבורך חמישה דברים שאתם חייבים לדעת על הקשר בין תזונה, עייפות ויכולות הריכוז שלכם.
במהלך יום הלימודים, בין אם הוא מתקיים בכיתות הלימוד בבית הספר התיכון ובין אם הוא מתקיים בכיתות הלימוד במכללות ובאוניברסיטאות השונות ברחבי הארץ, אנו מתקשים לשמור על ערנות, מיקוד וריכוז. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות והן כוללות בין היתר: הסחות דעת המתרחשות תוך כדי יום הלימודים, עומס רגשי בחיי היומיום, תחושת שעמום מחומר הלימוד הנלמד, עייפות מצטברת אותה הבאנו מהבית אל ספסל הלימודים, ואצל הנשים ישנה סיבה נוספת הקשורה לימי המחזור החודשי.
לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
Booking.com
קורס מסחר באמזון
בן גוריון אוניברסיטה
גבע
המסלול האקדמי המכללה למנהל
לחמן
פתרון בגרות במתמטיקה
חישוב ממוצע בגרות
מתמטיקה
אנקורי
בגרות בספרות
מכללת שאנן
בגרות באנגלית
מכללת צפת
מבחן היי קיו
האוניברסיטה הפתוחה שאילתא
קידום
לימודי מנהל עסקים
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס טכנאי גז
מכללות
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
לימודי אופנה וסטיילינג
המועצה להשכלה גבוהה
פורטל לימודים
אינדקס לימודים

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS