לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
בית הספר למאמני תזונה - הטמעת יסודות ה Coaching בחיים האישיים והמקצועיים
הכנה לבחינת רישוי ברוקחות
לימודי רפואה בחו'ל, רפואת שיניים, רוקחות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
עבודות אקדמיות
תרגום ועריכה
.
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
בית הספר למשחק פסיכולוגיה קלינית התפתחותית - תואר שני
התקבלתם למקום עבודה חדש - כל מה שחשוב לבדוק מבלים שעות מול המסך? זה לא עושה לכם טוב רוכשים רכב? הבחירה שלכם תשפיע על ההוצאות שלכם תמיד רצית להיות גרפיקאי? עכשיו גם אתה יכול זהירות! משווקים לא מורשים מידע על הרשמה ללימודים כיצד הקפה הירוק יתרום ללימודים שלכם? מורה נבוכים למי שקונה רכב ראשון
לימודים: סטודנטים לעיצוב מהמסלול האקדמי המכללה למינהל עיצבו לוגו עדכני לעמותת חץ
העיצובים הנבחרים זיכו את הסטודנטים המעצבים במלגות לימודים מטעם חברת הביופארמה העולמית Abbvie .
מחקר חדש מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב - איך אפשר לשפר את הסיכויים של תינוקות שנולדו בלידה מוקדמת?
חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון ומהמרכז הרפואי סורוקה מצאו שסביבה טיפולית טובה בחודשים הראשונים לחיים, יכולה להפחית סיכונים התפתחותיים הקשורים ללידה מוקדמת. המחקר נערך במעבדה לחקר התפתחות הילד והמשפחה בראשות דר' נעמה עצבה-פוריה מהמחלקה לפסיכולוגיה וכחלק מעבודת לימודי הדוקטורט של ד'ר נועה גרון-סלע [כיום נמצאת בפוסט-דוקטורט באוניברסיטת צפון קרוליינה בצ'אפל היל].

חוקרים מאוניברסיטת תל-אביב ומהרווארד מחפשים מים ביקום הקדום
חוקרים מאוניברסיטת תל-אביב ומהרווארד הופתעו לגלות כי ענני הגז הקדומים, שמהם נוצרו הכוכבים והגלקסיות ביקום, הכילו כמות משמעותית של מים. המפתח לחיפוש אחר חיים אחרים ביקום הוא, בראש ובראשונה - מים. ללא מים אין חיים, ובמקום שיש בו מים, יש סיכוי למצוא חיים. כעת גילה צוות חוקרים מאוניברסיטת תל-אביב ומאוניברסיטת הרווארד כי ביקום הקדום היו הרבה יותר מים משסברו המדענים עד היום. המשמעות: סיכוי מוגבר להימצאותם של מים – ומכאן גם חיים – בכוכבי לכת במרחבי היקום.
אוניברסיטת בן גוריון - מחקר חדש במרכז למערכות מידע רפואיות
מחקר חדש של הדוקטורנט דניס קלימוב בהנחייתו של פרופ' יובל שחר מייצג אבן דרך חדשה בשאיפה של מרכז המחקר למערכות מידע רפואיות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב לייצר מערכת לגילוי אוטומטי [או אוטומטי למחצה] של ידע רפואי חדש מכמות גדולה של נתונים רפואיים.
סקר שנערך לרגל יום הסטודנט בישראל מגלה: כוח הקנייה של סטודנטים נאמד בכ־ 10 מיליארד שקל
כוח הקניה של הסטודנטים בישראל נאמד בכ 10-11 מיליארד שקלים בשנה - כך מראה סקר שבחן את הרגלי הצריכה של כ - 16,300 סטודנטים.
מהסקר עולה כי ההוצאות השנתיות הממוצעות של סטודנט ישראלי על הנעלה והלבשה מסתכמות בכ ־ 3,201 שקלים בשנה, הוצאות על בתי קפה ומזון מהיר עומדות על 578 שקלים בשנה ו־ 232 שקלים בשנה הוא מוציא על פאבים וברים...
אוניברסיטת אריאל - יופי ומיניות בצל משמרות המהפכה
'זהויות במשבר באיראן'- ספרו החדש של ד'ר רונן א. כהן מאוניברסיטת אריאל בוחן את התהליכים החברתיים שהתעוררו באיראן שלאחר המהפכה
לימודים - החממה הטכנולוגית של מטח, MindCET, מודיעה על פתיחת ההרשמה למחזור השלישי במסלול 'עמיתי Mind
התוכנית מיועדת למורים ואנשי חינוך המעוניינים לפתח יוזמות טכנולוגיות חינוכיות.
בוגרי התוכנית במחזורים הקודמים הפיקו פרויקטים הפועלים בהצלחה ברחבי הארץ.
ההרשמה פתוחה למורים ואנשי חינוך מרחבי הארץ בכל גיל ואין צורך בידע מוקדם.
התוכנית מוכרת כקורס גמול ומזכה את המשתתפים במלגה ע'ס 10 אלפים שקלים.
מלגות לסטודנטים בישראל - קרן מלגות המנהיגים של שוליך תחלק 50 מלגות בהיקף של למעלה מ 5 מליון ש'ח
בשנת הלימודים הקרובה, קרן המלגות 'המנהיגים של שוליך' תגדיל את מספר מקבלי המלגות השנתיות ל-50 סטודנטים. בכך, משמרת הקרן את מעמדה כקרן המלגות הטכנולוגיות לתואר ראשון הגדולה ביותר בישראל. הקרן שמתוקצבת ע'י תרומות בהיקף של 100 מיליון דולר, הספיקה להעניק מלגות בהיקפים של מעל 15 מיליון דולר החל משנת 2011.
לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
לימודי מנהל עסקים
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס טכנאי גז
מכללות
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
לימודי אופנה וסטיילינג
המועצה להשכלה גבוהה
פורטל לימודים
אינדקס לימודים

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS