לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
בית הספר למאמני תזונה - הטמעת יסודות ה Coaching בחיים האישיים והמקצועיים
הכנה לבחינת רישוי ברוקחות
לימודי רפואה בחו'ל, רפואת שיניים, רוקחות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
עבודות אקדמיות
תרגום ועריכה
.
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
NCS - בית הספר למאמני תזונה קורס יסודות להכשרת מאמני תזונה
תמיד רצית להיות גרפיקאי? עכשיו גם אתה יכול זהירות! משווקים לא מורשים מידע על הרשמה ללימודים כיצד הקפה הירוק יתרום ללימודים שלכם? מורה נבוכים למי שקונה רכב ראשון איך להתכונן לבחינות קבלה ללימודי רפואה בחו'ל? טיפים לטיול עצמאי בחו'ל רוצה להיות קואצ'ר/ית [מאמן אישי]??
לא רואים את עצמכם לומדים 3 שנים? אפשר גם אחרת
לימודי תעודה מאפשרים צבירת ידע, מיומנות ורקע תיאורטי כמעט בכל מקצוע מעשי. הלימודים נמשכים פחות משלוש שנים והם מועברים על ידי מדריכים מנוסים. לימודי תעודה מוכיחים שלא חייבים ללמוד במשך 3 שנים או להשתעבד למסלולים הרגילים של המועצה להשכלה גבוהה. את הלימודים מציעים כיום מוסדות בכל רחבי הארץ, לבחירת הסטודנטים ובתנאי קבלה נוחים. בנוסף, לימודי תעודה במכללה מובילה מעניקים יתרון יחסי מול דורשי עבודה מקבילים. בשוק העבודה הצפוף של היום יכול יתרון מן הסוג הזה לגרור פערי שכר משמעותיים.
סטודנטים - כך תעברו את תקופת הלימודים בהצלחה
סטודנטים בכל רחבי העולם חוששים מתקופת הלימודים. חשש זה קיים גם בקרב סטודנטים לתואר ראשון וגם בקרב סטודנטים לתארים מתקדמים. תקופת הלימודים משנה את השגרה ומשפיעה על החיים ברמה האישית והמקצועית. שיעורים בפקולטות של אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות לימוד מחייבים הקצאה של זמן ומשאבים. רוב הסטודנטים לא מצליחים לשלב בין לימודים לבין עבודה והתוצאה היא פגיעה ביכולת ההשתכרות. מעבר לכך, בתקופת הלימודים יש שורה ארוכה של הוצאות בלתי צפויות.

ללמוד ללא מע'מ - למה כדאי דווקא ללמוד באילת
לימודים באילת יכולים לשנות לחלוטין את חווית האקדמיה של סטודנטים. אילת היא אחת הערים המבוקשות ביותר בארץ עבור לימודים גבוהים. יש כמה סיבות התורמות באופן ישיר להפיכתה של אילת לעיר אקדמית, אך קיימים גם גורמים נלווים. הסיבה העיקרית לבחור באילת עבור לימודים קשורה כמובן להיעדר המע'מ. איכות החיים באילת גבוהה אך עלות המחייה נמוכה. סטודנטים באילת יכולים לפנק את עצמם עם משכורת מינימיאלית של כמה אלפי שקלים בחודש.
סטודנט - כך תיערך נכון לסמסטר הקרוב
תחילת סמסטר היא תקופה מצוינת לערוך שינויים והתאמות. סטודנט שרוצה להיערך נכון חייב להביא בחשבון את הצרכים הספציפיים שלו. עליו להיעזר בניסיון העבר כדי ללמוד טוב יותר, לנהל את לוח הזמנים ולהימנע מעומס. הוא יכול לבדוק היכן הצליח בסמסטר קודם ואיפה הוא חייב להתחזק. זיהוי של חולשות הוא חלק בלתי נפרד מלימודים גבוהים במסגרת האקדמיה. תחילת הסמסטר היא הזדמנות יוצאת מגדר הרגיל עבור סטודנטים המעוניינים לשפר ציונים, לעמוד ביעדים ולהשיג את המטרות שהציבו לעצמם.
הצעות לשנת השבתון עבור מורים
אם אתם עוסקים בהוראה ומעוניינים לצאת לשנת שבתון, מאמר זה יעזור לכם להכיר חלק מהאפשרויות שקיימות בפניכם בשנה זו של השבתון.
שנת שבתון היא חופשה לשנה אחת שאליה יוצאים עובדי הוראה. לחופשה זו יוצאים מדי שבע שנים. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד אתם יודעים מתי שנת השבתון שמגיעה לכם, בוודאי תשמחו לדעת שהבנק בו מתנהל החשבון שלכם הוא זה שיעדכן אתכם שאתם יכולים לצאת לשנה זו. חשוב לעדכן את הבנק האם אתם אכן מעוניינים לצאת לשנת חופש זו. בנוסף, יש לעדכן את המעסיק שלכם שאתם מעוניינים לצאת לשנת חופש ללא תשלום. המסמכים הבסיסיים אותם כל עובד הוראה צריך למלא טרם יציאתו אל שנת שבתון הם טופס בקשה ליציאה לשנת חופש זו, אישור מהמעסיק שהוא אכן מסכים ליציאתו של העובד לשנה ללא תשלום וטופס חתום של בקשה לשנת לימודים. חשוב לדעת ששנה זו מוכרת לעובד ההוראה כשנת וותק. שנת השבתון ידועה כאחד הבונוסים האטרקטיביים ביותר של עובדי הוראה.
מחקר של אוניברסיטת חיפה - גילוי ראשון מסוגו של זרעי גפן בני 1500 שנים - מדוע היין של הנגב כה יוקרתי
במחקר משותף של אוניברסיטת חיפה ורשות העתיקות בעיר הביזנטית חלוצה נמצאו בפעם הראשונה זרעי גפן בני 1500 שנים שמקורם בנגב, זן שלא שרד עד ימינו. המשימה הבאה שלנו היא לשחזר את היין העתיק, ואולי כך נוכל להתחקות אחר הטעם ולהבין מה הפך את היין של הנגב לכה משובח, אמר פרופ' גיא בר-עוז מאוניברסיטת חיפה, שעומד בראש החפירה.
מכללת סמינר הקיבוצים והמכללה האקדמית בית ברל עוברות לות'ת
משרד החינוך והועדה לתכנון ולתקצוב [ות'ת] של המועצה להשכלה גבוהה חתמו היום [11.2.15] על המעבר של מכללת סמינר הקיבוצים והמכללה האקדמית בית ברל לאחריות תכנונית ותקציבית של ות'ת. המעבר מתבצע בחלקו כבר השנה ויושלם בתחילת שנת הלימודים תשע'ו [1.10.2015]. זוהי הפעימה הראשונה במעבר של מכללות לחינוך מאחריות ותקצוב של משרד החינוך לאחריות ות'ת, כאשר בשנים הבאות צפוי מעברן של מכללות נוספות.
לימודים - עירית תל אביב יפו תעניק בשכונות העיר מורים פרטיים און ליין לתלמידי העיר
עירית תל אביב יפו יוצאת בשתפ עם המיזם החינוכי my help. העירייה תספק עמדות מחשב לבתי הספר נווה עופר, שפירא ולב יפו, בהם יוכלו התלמידים להתחבר למערכת ולקבל את עזרת המורים המקצועיים און ליין ללא תשלום.
לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
לימודי מנהל עסקים
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס טכנאי גז
תנאי קבלה - לימודי חינוך
לימודי משפטים
מכללות
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
לימודי אופנה וסטיילינג
המועצה להשכלה גבוהה
תואר ראשון בחינוך
פורטל לימודים
אינדקס לימודים
קורס תיווך

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS