לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
בית הספר למאמני תזונה - הטמעת יסודות ה Coaching בחיים האישיים והמקצועיים
הכנה לבחינת רישוי ברוקחות
לימודי רפואה בחו'ל, רפואת שיניים, רוקחות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
תרגום ועריכה
.
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
השלמת בגרויות קורס יסודות להכשרת מאמני תזונה
התקבלתם למקום עבודה חדש - כל מה שחשוב לבדוק מבלים שעות מול המסך? זה לא עושה לכם טוב רוכשים רכב? הבחירה שלכם תשפיע על ההוצאות שלכם תמיד רצית להיות גרפיקאי? עכשיו גם אתה יכול זהירות! משווקים לא מורשים מידע על הרשמה ללימודים כיצד הקפה הירוק יתרום ללימודים שלכם? מורה נבוכים למי שקונה רכב ראשון
סטודנטים? בואו להתאוורר מהמבחנים
תקופת לימודים הסטודנטיאלית היא אולי התקופה המלחיצה והקשה ביותר אותה חוויתם עד עצם היום הזה. המבחנים המתישים, המצב הכלכלי שדוחק, הישיבה הממושכת אל מול הספרים והמחברות והניתוק מחיי החברה והכל על מנת להשיג את הציונים הגבוהים ביותר. אין ספק כי כל סטודנט חווה את תקופת המבחנים באופן שונה, אך מה שבטוח הוא שכל סטודנט חייב להתאוורר קצת ולבלות על מנת להעניק לעצמו קצת 'אוויר לנשמה'. חלק מהבילויים האהובים על סטודנטים הם הופעות חינמיות המוענקות על ידי העירייה, ארוחות מהנות ומזינות עם חברים ובילוי בים.
כל מה שסטודנט מתחיל צריך
לקראת שנת הלימודים האקדמית הניצבת בפתח, יצאנו לבדוק מה כל סטודנט מתחיל צריך, ועל מנת להעניק לכם את התשובה המקיפה ביותר בדקנו מספר תחומים הקשורים באופן ישיר ועקיף לתקופת הלימודים.
יותר מ-300,000 סטודנטים [בממוצע] מתחילים מדי שנה את מסלול הלימודים האקדמי ביותר מ-60 מוסדות להשכלה גבוהה הפועלים בכל רחבי המדינה...

המסלול האקדמי המכללה למנהל מארח 220 סטודנטים מאורגוואי
בית הספר למנהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למנהל מארח 220 סטודנטים מאורגוואי, בוגרי אוניברסיטת לה רפובליקה, המוסד האקדמי הגדול והמכובד ביותר באורגוואי.
תכניות לימודים ותקצוב מכללות של שר הכלכלה אריה דרעי
מדבריו של השר דרעי: סוגיית תקצוב המכללות הטכנולוגיות היא בעיה חברתית גדולה שלא מטופלת ומתקיימת ללא סיבה. ההשכלה הטכנולוגית נמצאת בסדר עדיפויות נמוך, וקיימת אפליה נוראה בין ההשכלה הטכנולוגית במשרד הכלכלה להשכלה האקדמית וחמור מכך אפילו אפליה ביחס למסלול ההנדסאים הצעירים במשרד החינוך. כולם רוצים הנדסאים ישראלים, אך מייבאים במקום זאת עובדים זרים.
לימודים אין, אך רעידת אדמה יש - שוב רעידת אדמה בישראל
רעידת אדמה בעוצמה חלשה הורגשה בכל רחבי הארץ ובעיקר בדרומה.
מי הרגיש את רעידת האדמה ומי לא?
כנס באוניברסיטת חיפה
עדין לא הצלחתי למצוא עד היום מי יזם את שיטת התמחור הזו, כך אמר פרופ' ששנסקי בכנס של המרכז לחקר משאבי טבע וסביבה באוניברסיטת חיפה, בהתייחסו לתמחור שמצמיד את המחירים למדד האמריקאי, פלוס אחוז.
המכללה להדסאים אורט ביאליק מקיימת שיתוף פעולה עם רפא'ל
הרשות לפיתוח אמצעי לחימה רפא'ל זיהתה זה מכבר את הפוטנציאל התעסוקתי הגבוה הגלום בבוגרי המכללה להנדסאים אורט קריית ביאליק , המוכרת ומזוהה כחממה ו'יצרנית' של אנשי מקצוע הנדסאים איכותיים.
מפחדים מהמבחנים? עשרת הדיברות להצלחה במבחנים אקדמיים
לימודים אקדמיים מזמנים התמודדויות שונות מאשר אלו שנדרשו בבית הספר. באקדמיה עליך להתמודד עם כמות חומר נרחבת יותר, ובנוסף חומר הלמידה קשה ומורכב יותר ודורש זמן להבנה. באחריותך לקחת יוזמה, להיות פעיל ולהפוך את הלמידה ליעילה ומעניינת.
היות שרוב האחריות היא על הכתפיים שלך, חשוב לתכנן אסטרטגיית פעולה ולהתנהל בחוכמה. בחר אחת מההמלצות הבאות וסגל לעצמך הרגל למידה חדש.

לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
בן גוריון אוניברסיטה
גבע
המסלול האקדמי המכללה למנהל
לחמן
פתרון בגרות במתמטיקה
חישוב ממוצע בגרות
מתמטיקה
אנקורי
בגרות בספרות
מכללת שאנן
בגרות באנגלית
מכללת צפת
מבחן היי קיו
האוניברסיטה הפתוחה שאילתא
קידום
לימודי מנהל עסקים
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס טכנאי גז
מכללות
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
לימודי אופנה וסטיילינג
המועצה להשכלה גבוהה
פורטל לימודים
אינדקס לימודים

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS