לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
באתר לימודים אינפו, אספנו עבורך את כל תחומי הלימוד, יצרנו קשרים עם מוסדות לימוד מובילים בישראל כדי לתת לך מידע עדכני ביותר ולאפשר לך לבדוק להחליט ולבחור מקצוע וגם מוסד לימודים מתאים.
בית הספר למאמני תזונה - הטמעת יסודות ה Coaching בחיים האישיים והמקצועיים
הכנה לבחינת רישוי ברוקחות
לימודי רפואה בחו'ל, רפואת שיניים, רוקחות
חדשות לימודים
מכללות
מה ללמוד
הטבות לגולשי האתר
יעוץ והכוונה
מסלולי לימודים
ספרים
תחומים מובילים
עבודות אקדמיות
תרגום ועריכה
.
אגודת הסטודנטים
מה ללמוד
חיפושים אחרונים
ספריית המקצועות

לימודים

חפש את תחום הלימודים המבוקש
בחר תחום לימודים בקטגוריה בחר אזור
NCS - בית הספר למאמני תזונה טכנאי גז - מקצוע משתלם
כיצד הקפה הירוק יתרום ללימודים שלכם? מורה נבוכים למי שקונה רכב ראשון איך להתכונן לבחינות קבלה ללימודי רפואה בחו'ל? טיפים לטיול עצמאי בחו'ל רוצה להיות קואצ'ר/ית [מאמן אישי]?? לעשות כסף בחו'ל - כיצד? קורסי פורקס להשקעה במט'ח לימודי תואר בתרגום
הצעות לשנת השבתון עבור מורים
אם אתם עוסקים בהוראה ומעוניינים לצאת לשנת שבתון, מאמר זה יעזור לכם להכיר חלק מהאפשרויות שקיימות בפניכם בשנה זו של השבתון.
שנת שבתון היא חופשה לשנה אחת שאליה יוצאים עובדי הוראה. לחופשה זו יוצאים מדי שבע שנים. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד אתם יודעים מתי שנת השבתון שמגיעה לכם, בוודאי תשמחו לדעת שהבנק בו מתנהל החשבון שלכם הוא זה שיעדכן אתכם שאתם יכולים לצאת לשנה זו. חשוב לעדכן את הבנק האם אתם אכן מעוניינים לצאת לשנת חופש זו. בנוסף, יש לעדכן את המעסיק שלכם שאתם מעוניינים לצאת לשנת חופש ללא תשלום. המסמכים הבסיסיים אותם כל עובד הוראה צריך למלא טרם יציאתו אל שנת שבתון הם טופס בקשה ליציאה לשנת חופש זו, אישור מהמעסיק שהוא אכן מסכים ליציאתו של העובד לשנה ללא תשלום וטופס חתום של בקשה לשנת לימודים. חשוב לדעת ששנה זו מוכרת לעובד ההוראה כשנת וותק. שנת השבתון ידועה כאחד הבונוסים האטרקטיביים ביותר של עובדי הוראה.
מחקר של אוניברסיטת חיפה - גילוי ראשון מסוגו של זרעי גפן בני 1500 שנים - מדוע היין של הנגב כה יוקרתי
במחקר משותף של אוניברסיטת חיפה ורשות העתיקות בעיר הביזנטית חלוצה נמצאו בפעם הראשונה זרעי גפן בני 1500 שנים שמקורם בנגב, זן שלא שרד עד ימינו. המשימה הבאה שלנו היא לשחזר את היין העתיק, ואולי כך נוכל להתחקות אחר הטעם ולהבין מה הפך את היין של הנגב לכה משובח, אמר פרופ' גיא בר-עוז מאוניברסיטת חיפה, שעומד בראש החפירה.

מכללת סמינר הקיבוצים והמכללה האקדמית בית ברל עוברות לות'ת
משרד החינוך והועדה לתכנון ולתקצוב [ות'ת] של המועצה להשכלה גבוהה חתמו היום [11.2.15] על המעבר של מכללת סמינר הקיבוצים והמכללה האקדמית בית ברל לאחריות תכנונית ותקציבית של ות'ת. המעבר מתבצע בחלקו כבר השנה ויושלם בתחילת שנת הלימודים תשע'ו [1.10.2015]. זוהי הפעימה הראשונה במעבר של מכללות לחינוך מאחריות ותקצוב של משרד החינוך לאחריות ות'ת, כאשר בשנים הבאות צפוי מעברן של מכללות נוספות.
לימודים - עירית תל אביב יפו תעניק בשכונות העיר מורים פרטיים און ליין לתלמידי העיר
עירית תל אביב יפו יוצאת בשתפ עם המיזם החינוכי my help. העירייה תספק עמדות מחשב לבתי הספר נווה עופר, שפירא ולב יפו, בהם יוכלו התלמידים להתחבר למערכת ולקבל את עזרת המורים המקצועיים און ליין ללא תשלום.
אגודת הסטודנטים ספיר דורשים: הוזילו את מחיר הרכבת
בסוף השבוע שעבר, החליט משרד האוצר לבטל את הטבת הנסיעות חינם ברכבת ישראל לסטודנטים הלומדים במכללת ספיר ולתושבי האזור. ההחלטה המפתיעה הגיעה חודש בלבד לאחר החלטתו של ישראל כץ, שר התחבורה, להאריך את הטבת רכבת ישראל בחודשיים נוספים [כפי שנכתב בעמוד הפייסבוק שלו]. באגודת הסטודנטים מכללת ספיר דורשים הסדרה מיידית של מחירי הרכבת והתאמתם למחירים המוסדרים בחברות התחבורה הציבורית האחרות, כדוגמת אגד ומטרופולין.
מתיחת פנים במכללה הטכנולוגית להנדסאים
מכללת אורט קריית ביאליק השקיעה כ- 170 אלף ₪ בשיפוץ חצר המכללה לרווחת הסטודנטים. מנהלת המכללה, לילך שני-רומנו: אני בטוחה שהשפעתו המבורכת של השינוי החיצוני על רווחת הסטודנטים תהווה הצדקה והוכחה לכדאיות ההשקעה ולתועלתה.
לימודים - מערכת מקוונת לסיוע בהכנת שיעורי בית - מורים פרטיים און ליין
חינוך טוב ואיכותי איננו מותרות, אלא הנדבך החשוב ביותר לרווחה ולצמיחה כלכלית וחברתית. בשנה האחרונה אנו עדים למחאות הולכות וגוברות על יוקר המחיה, הפערים הכלכליים והצורך בשינוי כמעט בכל תחום. אנו עדים לכך שהפערים הכלכליים/ תרבותיים בישראל מתעצמים ומעמד הביניים גדל ונפגע עם השנים. המיזם החדשני my help לעזרה בלימודים , הוקם כמענה לצורך שעלה בקרב אנשי חינוך בישראל, במטרה ליצור מסגרת שיוונית וסיכוי שווה לעזרה בלימודים, לכלל תלמידי ישראל, בלי הבדלי מעמד סוציו אקונומי, אזור מגורים או חוסן התא המשפחתי.
אוניברסיטאות תל אביב ובר אילן דנות באיחוד המכינות הקדם האקדמיות שלהן
הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב הסמיך את הנהלת המוסד להמשיך בתהליך של איחוד המכינות של אוניברסיטאות תל אביב ובר אילן. המכינה המשותפת תפעל בקמפוס בר-אילן.
לימודים אינפו הוא פורטל לימודים מס 1 בישראל. הפורטל כולל מידע נרחב מאד על כל תחומי הלימודים בישראל, ומוסדות הלימוד. לימודים אינפו נותן לגולשיו מידע נרחב על לימודי תואר ראשון, תואר שני, מידע על מכללות, אוניברסיטאות ומסלולי הלימוד השונים, קורסים מקצועיים, לימודי תעודה, קורסי פסיכומטרי, קורסי בגרות מכינות קדם אקדמיות ועוד.

שאלת השאלות היא מה ללמוד?
ההחלטה מה ללמוד אינה קלה, משום שהיא טומנת בחובה מחויבות רבת שנים לתחום הנבחר, גם לשנות הלימודים וגם לאחר מכן כאשר נתחיל לעסוק במקצוע או בתחום אותו למדנו והשקענו ממיטב זמנינו.

כאן באתר לימודים אינפו תוכלו למצוא מידע רב על תחומי לימוד שונים ותוך כדי קריאה ושיטוט באתר ייתכן ויעלו לכם רעיונות חדשים שלא נתתם עליהם את הדעת קודם לכן.

בספרית המקצועות באתר תמצאו פירוט על כל תחומי הלימוד כך שתוכלו לראות אם נושא מסוים מתאים לכם או שלא. במידה ומצאתם תחום מעניין ותרצו לדעת היכן ניתן ללמוד אותו, תוכלו בלחיצה על לינק להיכנס ישירות לרשימת המכללות הרלוונטיות.

ובדיוק בנקודה זו בה עולה השאלה היכן ללמוד, נותן לימודים אינפו את המענה הטוב ביותר כשהוא מציג בפניך מגוון רחב של מכללות ומוסדות לימוד מובילים בישראל על מנת שאפשר יהיה להתרשם ולהגיע להחלטה איך מתקדמים ואיזה מוסד לימודים הולכים לבדוק. את רוב תחומי הלימוד תוכלו למצוא במגוון האוניברסיטאות והמכללות בכל הארץ כאשר ההתלבטות היא אם ללמוד קרוב לבית או במוסד לימודי מרוחק יותר שמצדיק זאת בשל היותו טוב יותר באחד הפרמטרים. מומלץ לבדוק את כל החסרונות והיתרונות ורק לאחר מכן להחליט היכן ללמוד. אין ספק שזו החלטה שתשפיע עליכם במהלך השנים הקרובות ולכן כדאי מאד לחשוב על כל השיקולים קטנים כגדולים.

כאן באתר לימודים אינפו אספנו עבורכם את מוסדות הלימוד בכל התחומים בין אם תחום אקדמי ובין אם תחום מקצועי, ולכל מוסד ישנו דף מידע הכולל את כל המידע הנדרש לך.
באפשרותך גם לפנות ישירות לאותו מוסד לימודים דרך דף המידע ולקבל מענה מנציגי אותו מוסד לגבי כל שאלה שתעלה לך.
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
לימודי מנהל עסקים
בית הספר למאמני תזונה
השלמת בגרויות בצפון
לימודים בחו'ל - יוניברסיטי
קורס אילוף כלבים
קורס טכנאי גז
תנאי קבלה - לימודי חינוך
לימודי משפטים
מכללות
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי כרמל
רכבת ישראל
המכללה לחינוך ע'ש קיי
ביה'ס למשחק ענת ברזילי
בית הספר לסיעוד מאיר
מכללת פסגות
עולמות וירטואלים
המכללה לאופנה מרים
המועצה להשכלה גבוהה
השלמת בגרויות
חינוך
פורטל לימודים
אינדקס לימודים
קורס תיווך

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS